Студія петриківського розпису

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Неділя, 11 червня 2017, 11:41

IMAG0877У неділю 7 травня  заняття відвідали 12 дітей.

Теми заняття: Петриківський розпис (малюнок), Вільна тема, Ліпка пластика (вервичка, кулон "Яблунька та яблучка").

Традиційно діти мали на вибір кілька тем: хто ліпив зернятка на вервичку, хто впевненою рукою створював шедеври петушіння (котячий пензлик), хто на вільну тематику творив композицію з живопису з елементами перехідного мазка, а один учень вигадав з пластики тендітний кулон для мами.

 

Add a comment

Читати далі: Студія петриківського розпису

   

Спогади…

Колонка редактора

Четвер, 08 червня 2017, 16:30

CRW_0820Після кількаденного прощання у Львові, ми, клир Київської Архиєпархії, зустріли домовину Блаженнішого Любомира у суботу, 3 червня, і занесли у Патріарший Собор. У процесії: священники Київської Архиєпархії, Блаженніший Святослав (Шевчук), владики Йосиф (Мілян), Богдан (Дзюрах).

2 червня 1996 на Аскольдовій Могилі відбулась інтронізація, введення на Київський Престіл єпископа Любомира (Гузара). Очолив Архиєрейську Божественну Літургію Кир Павло Василик і передав найкращі привітання та Боже благословення від Архиєпископа, кардинала Мирослава (Любачівського). Тоді було багато священиків, єпископів. Прийшов і привітав владику Патріарх Філарет. Пізніше була святкова гостина в ресторані Будинку Офіцерів.

Add a comment

Читати далі: Спогади…

   

Буду намагатися виходити до всіх, шукати шляхів зцілення й примирення, — єпископ-номінант Едвард Кава

Україна

Середа, 07 червня 2017, 13:41

9875132121Єпископ-номінант Едвард Кава — людина відкрита і проста. Він радо погодився поспілкуватися з CREDO, щоб наші читачі могли ближче познайомитися з новим єпископом-помічником Львівської архидієцезії.

Разом з о. Кавою ми вперше переступили поріг його нового помешкання. Наскрізь просякнутий францисканською харизмою, він вважає шикарними свої кімнати у палаці львівських митрополитів. Але я побачила абсолютно просте, не надто велике і дуже стримане в умеблюванні помешкання. Проте о. Едвард більше звик до спартанських умов і теперішні вважає розкішшю. Єпископська приймальня — перший офіс у житті о. Кави. Він ще порожній, там лише стіл та книжкова шафа. Саме там ми і вели нашу бесіду про те, як 17?річний юнак із м. Мостиська, який мріяв виїхати вчитися до Польщі, став монахом, а зараз очікує на єпископські свячення.

Add a comment

Читати далі: Буду намагатися виходити до всіх, шукати шляхів зцілення й примирення, — єпископ-номінант Едвард Кава

   

Сторінка 3 з 1084

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/