7 молитов апостола Павла за тих, кого любимо

Християнське вчення

Четвер, 07 листопада 2019, 10:25

20-Things-Every-Single-Girl-Thinks-When-She-Sees-A-Couple-3Що ви найчастіше просите, коли молитеся за людей, яких любите найбільше? Це питання відкриє багато сторін і тих, хто нам дорогий, і нас самих.

По-перше, чи молимося ми за тих, кого любимо? Молитва ? це один із найсильніших і повних турботи й уваги способів, якими ми можемо висловити комусь свою любов. І все ж часто нам складно продовжувати молитися за інших людей. Через незліченну кількість вагомих причин молитися, ? тобто просити Бога про нескінченну силу, мудрість і любові в житті наших друзів, сім’ї і сусідів, ? ми знаходимо тисячу виправдань, щоб не робити цього. І декому з нас дуже потрібно почути просте нагадування про те, що час зупинитися і помолитися за тих, кого любимо.

Add a comment

Читати далі: 7 молитов апостола Павла за тих, кого любимо

   

«Людські стосунки без діалогу та випромінювання любові є мертвими», – Владика Йосиф Мілян

Україна

Середа, 06 листопада 2019, 20:17

3E7CFBD7-8E7F-4A6E-95CA-171F166E428C«Євангеліє вчить нас ніколи не тратити надії в житті. Навіть тоді, коли нам здається, що певні речі вмерли та не мають права до життя. Навіть тоді, коли їх не можна реанімувати або воскресити. В Бога немає речей неможливих. Він може торкнутися мар і сказати: «Кажу тобі, встань». Він може підвести нас до діалогу, щоб ми справді були щасливі, та щоб ми розуміли, що фундаментом нашого щастя був, є, і залишається Бог», – про це у неділю, 3 листопада 2019 року, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового говорив Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії, під час проповіді до парафіян та гостей Собору.

Add a comment

Читати далі: «Людські стосунки без діалогу та випромінювання любові є мертвими», – Владика Йосиф Мілян

   

Переваги виховання у католицькому середовищі

Тема номера

Середа, 06 листопада 2019, 15:54

6854475522Щораз частіше публічно лунають заперечення проти релігійного виховання дітей. Мовляв: «виросте — вибере саме». Хоча для віруючих практикуючих сімей це звучить дико. Бо як тоді бути, щоби пасувати цьому новому (чи забутому старому) світогляду? Здавати дитину в інтернат, коли батьки йдуть на Месу, чи ховатися від неї під час молитви (тільки нещодавно проходили воюючий атеїзм, і от тепер знову)?

Add a comment

Читати далі: Переваги виховання у католицькому середовищі

   

Сторінка 6 з 1210

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/