Духовна велич та військова звитяга у боротьбі за незалежну соборну Україну в 1917–1921 роках.

Спільнота

Вівторок, 17 листопада 2020, 23:14

2585258Запропонована читацькій аудиторії книга містить біографії командувачів Армії УНР.До того ж, з ласки Божої, ми одержали можливість ознайомитися з біографіями восьми священиків-капеланів підрозділів Армії УНР. Ми свідомі того, що їх було набагато більше.

Ми прагнемо розповісти для ширшого загалу і військовослужбовців, і капеланів сучасної української церкви про нашу звитяжну боротьбу за Незалежну Соборну Україну.

І нехай наша праця буде спонуканням для інших капеланів вивчати і досліджувати.  Цю сторінку нашої історії, яка за часів радянської окупації замовчувалася або спотворювалася. Маємо вивчати, даби ці герої – велетні віри, молитви, духу – поверталися із небуття. Бо, як відомо, домінанта ”Бог і Україна“ була і на вустах священиків, що були в Армії УНР, і офіцерів, і військовослужбовців.

Add a comment

Читати далі: Духовна велич та військова звитяга у боротьбі за незалежну соборну Україну в 1917–1921 роках.

   

Живіть тут і тепер!

Тема номера

Понеділок, 16 листопада 2020, 17:18

9873e87«Христос зцілює хвороби. Чим міцніший наш зв’язок  з Богом, тим швидше Він усуває всі хвороби», – у цьому переконаний преосвященний владика Венедикт, Єпископ єпархії Святого Миколая УГКЦ у  Чикаго (США). Архиєрей ділиться з нами ексклюзивними порадами, котрі неодмінно допоможуть зберегти у серці мир і спокій за непростих обставин, в яких ми є сьогодні.

Add a comment

Читати далі: Живіть тут і тепер!

   

«Повість» Нестора Літописця – пам'ятка української мови, історії та літератури

Тема номера

П'ятниця, 13 листопада 2020, 13:10

13_w650_r0_sНестор Літописець (1056–1114) – монах Києво-Печерської лаври, автор найдавнішого літопису України, укладеного на початку 12-го століття – «Повісті врем’яних літ». Цей твір є головним джерелом вивчення стародавньої історії України.

«Звідки пішла Руська земля і хто в ній найперший почав княжити» – цими словами починається літопис. У ньому печерський чорноризець зумів показати історію нашої держави на широкому тлі світових подій. Науковці стверджують, що у середньовічній історії немає прикладів рівних літопису Нестора.

Add a comment

Читати далі: «Повість» Нестора Літописця – пам'ятка української мови, історії та літератури

   

Сторінка 5 з 1286

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/