Торжественне поклоніння пречистим Тайнам Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа

Україна

Неділя, 18 червня 2017, 22:05

DSC_0306w«Хто їсть моє Тіло і п’є мою Кров, той має життя вічне, і я воскрешу його останнього дня», (Ів. 6, 54)

У четвер по неділі всіх святих у церковному календарі Української Греко-Католицької Церкви маємо свято Торжественного поклоніння пречистим Тайнам тіла і крові Господа нашого Ісуса Христа. З огляду на будний день, його урочисте відзначення зазвичай переносять на неділю. Воно відоме також під назвою Свято Пресвятої Євхаристії.

Add a comment

Читати далі: Торжественне поклоніння пречистим Тайнам Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа

   

Блаженніший завжди був присутній у сім'ї - молитвою, словом та увагою

Україна

Середа, 14 червня 2017, 21:58

630_360_1497286443-5177Світлий передпокій покійного Любомира в його резиденції в Княжичах зустрічає нас його портретом. За хвилину до нас виходить сестра Вероніка, сестра-служебниця (Орден сестер-служебниць, так називається монастир УГКЦ), яка працювала з блаженнійшим Любомиром. Вона зустрічала нас і раніше, коли ми приходили сюди на інтерв'ю. Приймаючи наші співчуття, вона каже, що бракує не фізичної присутності владики Любомира, а його жартів, його духу. У вітальні ми очікуємо племінницю блаженнійшого Любомира Гузара Марію Рипан.

Add a comment

Читати далі: Блаженніший завжди був присутній у сім'ї - молитвою, словом та увагою

   

У Києві вперше відбувся Екуменічний тиждень

Тема номера

Середа, 14 червня 2017, 20:48

5bezymyannyyМинулого тижня Національний заповідник «Софія Київська» приймав представників різних релігійних конфесій в Україні, видавців, науковців, представників влади, які взяли участь у семінарі «Єдність християн України — новий формат», що відбувся в рамках десятого Екуменічного соціального тижня. Цьогорічна тема — «Гідність — Служіння — Солідарність: на шляху оновлення країни».

Add a comment

Читати далі: У Києві вперше відбувся Екуменічний тиждень

   

Сторінка 2 з 1084

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/