70-ті роковини операції «Запад»

Спільнота

Субота, 21 жовтня 2017, 15:28

-Операція «Запад» – одна з наймасовіших і короткотермінових сталінських депортацій цивільного населення Західної України з метою знищення «соціальної бази» українського визвольного руху. Виселенню підлягали за попередньо складеними списками члени родин оунівців та повстанців.

Add a comment

Читати далі: 70-ті роковини операції «Запад»

   

«Не шукаймо собі інших месій, бо в Бозі є наша сила, віра і перемога!»

Тема номера

Субота, 21 жовтня 2017, 10:47

img_1173_23f87Кожен християнин має поставити собі запитання: хто такий християнин сьогодні? Тепер ми живемо в непростому світі, наповненому викликами практично в усіх інституціях. Саме тому ми маємо об'єднуватися між собою та, насамперед, із Богом! Адже Він є набагато ближче, ніж ми собі думаємо. Про це говорив Блаженніший Святослав у четвер, 19 жовтня, під час Служби Божої в катедрі Пресвятої родини в Лондоні. Із ним співслужили владики Гліб (Лончина) та Володимир (Ґруца).

Add a comment

Читати далі: «Не шукаймо собі інших месій, бо в Бозі є наша сила, віра і перемога!»

   

«Під Покровом» лунав давній церковний спів

Тема номера

Четвер, 19 жовтня 2017, 21:11

22448487Фестиваль давнього церковного співу «Під Покровом», який організував Львівський літургійний центр «Передання», став особливою й неповторною сторінкою фестивального життя Львова. Свідченням тому була велика кількість хорових колективів з різних міст України, різні локації, знамениті храми та насичена програма кожного фестивального дня.

Фестиваль давнього церковного співу “Під Покровом” тривав впродовж 13-15 жовтня 2017 у ясні сонячні дні львівської осені. Ці дні, сповнені радісного, трепетного і піднесеного співу, достойно зодягнули в звукові шати одне із найбільших шанованих в Україні церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. Це празник також усіх воїнів та захисників України, можливо тому, в цей день молитва мала бути не лише промовлена, але й натхненно проспівана, адже українське військо, і вся наша країна потребує тепер особливого заступництва та милостей Пресвятої Богородиці.

Add a comment

Читати далі: «Під Покровом» лунав давній церковний спів

   

Сторінка 2 з 1126

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/