100 років без о. Кирила Селецького

   

Розбудовуємо громадянське суспільство в питаннях сім’ї та батьківства.

Колонка редактора

Субота, 14 квітня 2018, 20:39

Шановні учасники Всеукраїнського Форуму сім’ї!

Місяць тому ви брали участь у роботі Всеукраїнського Форуму сім’ї. Ще раз хочу подякувати кожному за активність у розбудові громадянського суспільства в питаннях сім’ї та батьківства.

За місяць часу, який пройшов після Форуму, в Україні сталося чимало подій.

 І. Найбільш резонансним можна вважати факт зняття петиції «Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім'ї» з інтернет-представництва Президента України.  Ця подія викликала справедливе обурення громадян України. Пройшли масові акції протесту, зокрема 4 квітня в м. Києві. Про ці події є чимало інформації в соціальних мережах. 11 квітня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднили своє звернення «Про недопустимість обмеження свободи вираження поглядів». Дане звернення можна прочитати за посиланням:

Add a comment

Читати далі: Розбудовуємо громадянське суспільство в питаннях сім’ї та батьківства.

   

Блаженний Священномученик Миколай Чарнецький

Україна

Вівторок, 10 квітня 2018, 12:36

На Аскольдовій Могилі помолилися та просили про заступництво блаженного єпископа, апостола українського народу – Миколая Чарнецького. Він народився 14 грудня 1884 р. у західноукраїнському селі Семаківці. Батьки його, Олександр і Параскева, були простими селянами, що жили і працювали при парафії о. Каратницького, котрий опікувався їх багатодітною родиною. Малий Миколай ріс у лагідній духовній атмосфері і був найстаршою дитиною в сім'ї, де окрім нього було ще восьмеро дітей.

Початкову освіту і середні класи закінчив у с. Товмач і вступив до гімназії св. Миколая у Станіславові (Івано-Франківськ). У гімназії Миколай відзначався великою пильністю і добротою - Святий Дух діяв у тій душі, яка завжди була відкрита Його натхненню і йому послушна. Ось як згадує про нього його гімназійний товариш о. Атанасій Тимків: "Відзначався взірцевою поведінкою, згідний з усіма, нікому не робив прикрості, мовчаливий, пильний у виконанні своїх обов'язків, точний і покірний, правдомовний, нікому не завидував. У його присутності не можна було зле говорити про других, навіть жартома, або прозивати, бо він все ставав в їх обороні. Мав бистрий ум і сильну пам'ять. Скромне носив убрання і був задоволений тим, що має".

Add a comment

Читати далі: Блаженний Священномученик Миколай Чарнецький

   

Сторінка 7 з 1174

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/