Великопосні реколекції у Патріаршому соборі

Україна

Субота, 03 березня 2018, 10:17

 24 березня 2018 р. Б. у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбудуться Великопосні реколекції для церковних співців, регентів та учасників хорових колективів Київської архиєпархії та зустріч з блаженнішим Святославом

Програма духовної віднови передбачатиме молитву, науки отця-реколектанта, зустріч із Главою Церкви блаженнішим Святославом, а також спілкування та ділення досвідом літургійного життя.

Add a comment

Читати далі: Великопосні реколекції у Патріаршому соборі

   

Студія петриківського розпису на Аскольдовій могилі

Митецька сторінка

Четвер, 01 березня 2018, 17:42

 Студію петриківського розпису на Аскольдовій могилі (малювання) у лютому місяці відвідали 10 дітей з 49 за списком і семеро дорослих з 16 за списком.
Разом ми освоїли такі теми: ялинкові іграшки (ангелики з гофрокартону з петриківським розписом та прості розмальовки), вправи зі спірографом (кольорові ручки та олівці), вільна тема.
Абсолютні лідери відвідування: Христина Мазур, Матвій Сивак, Настя Маков'як та Діана Засульська.
В неділю 4 лютого на заняття в Студії були двоє дітей та один дорослий.
Продовжили робити ангелика з гофрокартону та зайчика на вільну тему.
Насолоджувались тишею та можливістю зробити роботу неквапливо.
Ганна Шостак, спеціально для "Оранти".
Add a comment
   

Юліан Вороновський – єпископ Самбірсько-Дрогобицький

Україна

Четвер, 01 березня 2018, 17:38

На Аскольдовій Могилі помолилися за упокій душі єпископа УГКЦ – Юліана Вороновського.

Юліан (Вороновський) - народився 5 травня 1936 р. в с. Гумниська Бузького району на Львівщині в сім'ї Івана та Ксенії з роду Костишин. Після закінчення середньої школи поступив в Український Поліграфічний Інститут у Львові, котрий закінчив у 1961 р. зі спеціальністю інженер-технолог поліграфічного виробництва. Впродовж п'ятнадцяти років працював на різних посадах від інженера до начальника відділу в Проектно-Конструкторському Інституті у м. Львові. Відтак через віровизнання змушений звільнитися і перейти на просту роботу у котельню, де працював до часу виходу УГКЦ із підпілля.

У 1958 р. вступив до монастиря Студійського Уставу підпільної Української Греко-Католицької Церкви. Будучи монахом і працюючи на державній роботі, навчався у підпільній Духовній семінарії, що діяла у Львові.

27 жовтня 1968 р. у Львові з рук Митрополита Василія (Величковського) отримав єрейські свячення. З цього часу сповнює служіння священика підпільної УГКЦ, будучи настоятелем, а опісля ігуменом монастиря Студійського уставу.

30 вересня 1986 р. отримав єпископські свячення з рук Архиєпископа Володимира (Стернюка). Відтак владику призначено єпископом-помічником місцеблюстителя Львівської Архиєпархії. У 1991 р. стає Архимандритом монастиря Студійського Уставу і ректором Львівської духовної семінарії Святого Духа.

У квітні 1993 р. йому доручено адміністрування новоутвореної Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, а 17 квітня 1994 р. відбулася його інтронізація на правлячого єпископа даної єпархії.

Add a comment

Читати далі: Юліан Вороновський – єпископ Самбірсько-Дрогобицький

   

Сторінка 7 з 1168

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/