МОРСЬКИЙ ТАБІР «ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ»

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

П'ятниця, 03 серпня 2018, 17:27

Протягом 16-25 липня 2018 р. родини церкви св. Миколая на Аскольдовій могилі на чолі з нашим катехитом с. Анастасією Заброцькою (СНДМ) пережили морські «Веселі канікули з Богом». Цього року літній табір організовано в с. Степок Запорізької обл., на березі Азовського моря. Капеланом табору був о. Костнятин Пантелей, який не лише провадив щоденні молитви і Службу Божу для учасників табору, але й катехитичні заняття для дорослих та щовечора – душевні бесіди «За ромашковим чаєм», під час яких батьки могли запитати священика про все, що їх турбує.

Add a comment

Читати далі: МОРСЬКИЙ ТАБІР «ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ»

   

Катехитичний табір для дітей «Царський банкет»

Субота, 28 липня 2018, 16:14

 

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових зустрічей та знайомств… Однак, посеред бурі радісних емоцій та вражень, так важливо, знайти і приділити час для Бога та молитвиkar

.

Add a comment

Читати далі: Катехитичний табір для дітей «Царський банкет»

   

Шаховий турнір

Митецька сторінка

Субота, 21 липня 2018, 13:33

konkurs1.2konkurs2.1На Аскольдвій могилі відбувся черговий шаховий турнір. Призи знайшли своїх переможців. Нагородження відбулося в церкві Св. Миколая Чудотворця. Дякуємо за його організацію родині Новікових, Владиславу та Ользі. 

Add a comment
   

Сторінка 10 з 1187

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/