V Всецерковна проща до Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ

Україна

Неділя, 13 серпня 2017, 19:16

PS-720x340У днях 18-20 серпня пройде V Всецерковна проща до Патріаршого собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви у місті Київ.

У рамках прощі за ініціативи спільноти «Покоління Любомира» будуть проведені Нічні чування в Патріаршому Соборі. Також відбудеться Всеукраїнська зустріч батьків, організаторами якої є Комісія у справах освіти і виховання УГКЦ та Батьківська християнська асоціація «Алетея». Окрім цього в програмі передбачено Мистецько-духовний вечір. Add a comment

Читати далі: V Всецерковна проща до Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ

   

Головна ставка Путіна у війні – не Донбас і не Крим – відомий історик

Спільнота

Середа, 26 липня 2017, 12:11

65edf47bВідомий український історик і публіцист, доктор історичних наук, професор Українського католицького університету ЯРОСЛАВ ГРИЦАК в інтерв'ю "Апострофу" розповів, як державна система почала "переходити в наступ", бо Україна втратила час для реформ, чому європейська криза – це добре, які шанси дає Україні втрата контролю над Кримом і Донбасом, що може приховуватися за декомунізацією і яку ставку у своїй війні зробив Володимир Путін.

Add a comment

Читати далі: Головна ставка Путіна у війні – не Донбас і не Крим – відомий історик

   

Многоліствіє

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Вівторок, 25 липня 2017, 08:30

Громада церкви св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі вітає з Днем Народження високодостойного пароха отця-настоятеля Ігоря Онишкевича.

Зичимо Вам Божої благодаті, безмежної Божої любові, яку так щедро плекаєте у своєму серці до кожної людини.

Многая Вам літа.

Add a comment
   

Сторінка 9 з 1101

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/