Аскольдова студія малювання
Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
Понеділок, 28 грудня 2020, 15:28
Звіт за листопад.
Студію малювання у листопаді місяці 2020 р.Б. відвідали одна дитина і четверо дорослих. Було проведено три із п'яти запланованих занять.
Опрацьовані теми:
1. Клаузура графічна: вправи, малюнок, листівка. Матеріали: кольорові ручки та кольоровий папір.
2. Перо-чорнило: прописи різними перами. Матеріали: прописи-вправи, папір, ручки-пера різних номерів, червоне, чорне, синє та бузинове чорнило.
Add a commentСина нам дано. Різдвяна проповідь Папи Франциска
Субота, 26 грудня 2020, 23:27
В цю ніч сповнюється велике пророцтво Ісаї: «Дитя нам народилося, сина нам дано» (Іс 9,5).
Сина нам дано. Часто можна почути, що найбільшою радістю в житті є народження дитини. Це щось надзвичайне, що все перемінює, приводить у рух немислимі сили та допомагає долати труднощі, перешкоди та безсонні чування, бо приносить велике щастя, перед яким вже ніщо не є тягарем. Саме цим і є Різдво: народження Ісуса – це новизна, яка дозволяє нам щороку відроджуватися зсередини, знаходити в Ньому сили, щоб долати кожне випробування. Так, бо Його народження призначене для нас: для мене, для тебе, для всіх нас, для кожного. Він народжується для мене, для нас. «Для» є словом, яке часто повторюється в цю святу ніч: «Дитя народилося для нас», – пророкував Ісая. «Сьогодні народився для нас Спаситель», – повторювали ми у псалмі, «Ісус віддав Себе Самого за нас» (Тит 2,14), – звістив святий Павло. А ангел в Євангелії прорік: «Сьогодні для вас народився Спаситель» (Лк 2,11). Для мене, для нас…
Add a commentЧитати далі: Сина нам дано. Різдвяна проповідь Папи Франциска
Святий Йосафат Кунцевич – його життя і доба. Ч.-5
Історичні постаті у християнстві
Середа, 23 грудня 2020, 10:09
РОЗДІЛ III ЙОСАФАТ – ЧЕРНЕЦЬ І ДУШПАСТИР
Ідучи за хронологією, роки 1609-1612 найкраще підходять до того, щоб – залишивши історичну канву – приглянутись постаті Йосафата знутра, у двох її головних аспектах: ченця і священика, використовуючи до того елементи цілої його чернечої і священичої ді-яльности. Пізніше архимандрича мантія, а згодом і єпископська кирея покрили постать Йосафата, але під ними билося те саме серце ченця і священика, яке билось у чернечій рясі і під священичим єпітрахилем. І хоч згодом цей зовнішній одяг більше притягав увагу сторонніх людей, однак тяжко було б пізнати вповні Йосафата, поминувши оцей посередній, але основний ступінь його життя.
Add a commentЧитати далі: Святий Йосафат Кунцевич – його життя і доба. Ч.-5
Сторінка 8 з 1298