Християнська подорож до Мадриду і не тільки

Україна

Вівторок, 06 листопада 2018, 11:43

Add a comment
   

Вечори для закоханих

Митецька сторінка

Субота, 20 жовтня 2018, 20:56

Add a comment
   

ЩОРІЧНА ЗБІРКА НА СЕМІНАРІЮ

Милосердя

Субота, 20 жовтня 2018, 20:43

Українська Греко-Католицька Церква

Київська Трьохсвятительська духовна семінарія

ЩОРІЧНА ЗБІРКА НА СЕМІНАРІЮ

На парафії Святого Миколая на Аскольдовій Могилі

04.11.2018 р.Б

Дорогі парафіяни, високодостойні добродії,

Спільнота Київської Трьохсвятительскої духовної семінарії УГКЦ, з благословення Преосвященнішого Владики Йосифа, звертається до Вас з проханням про фінансову допомогу на забезпечення належного побуту та навчання нашої семінарії в 2018-2019 навчальному році.

Виховання майбутнього священика у сьогоднішньому світі, вимагає чимало зусиль та коштів. Кожна лепта внесена Вами для нашої семінарійної спільноти є вагомим вкладом у зростання добрих пастирів нашого народу.

Щодня о 7:00 в семінарійному храмі «Пресвятої Трійці» служиться Божественна Літургія в наміреннівсіх жертводавців та добродіїв семінарії. Ми молимось і випрошуємо у Господа здоров’я, сил, миру, благословення та щедрих Божих ласк для всіх людей доброї волі та їхніх родин.

«Бог любить того, хто дає радо. А Бог спроможний обсипати вас усякою благодаттю, щоб ви у всьому мали завжди те, що вам потрібне, та щоб вам ще й зосталось на всяке добре діло.»

Add a comment

Читати далі: ЩОРІЧНА ЗБІРКА НА СЕМІНАРІЮ

   

Сторінка 8 з 1191

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/