Католицький Народний Катехизм

Християнське вчення

Понеділок, 01 червня 2009, 09:51

ВІРА

Ангели

Ангели - це чисті духи, які можуть статися видимими.

Усі ангели є духами (Євр. 1, 14), безтілесними істотами (св. Григ. Наз.). Ангели мають тільки душу (люди - душу і тіло) (св. Григ. В.). Однак ангели можуть постати перед людьми в людському образі. Архангел Рафаїл взяв на себе образ заможного єврея Азарії (Тов. 5,18); на гробі воскреслого Спасителя ангели з'явилися в образі юнаків (Мар. 16, 5), під час вознесіння Ісуса Христа в образі мужів (Діян. Ап. 1, 10). Тіло ангелів не поєднується з духом так, як людське тіло з душею. Воно є тимчасовою заслоною, яка зникає, як тільки ангел виконає доручення Бога.

Add a comment

Читати далі: Католицький Народний Катехизм

   

«Аскольдів Глас» - 2009

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Вівторок, 26 травня 2009, 18:37

24 травня у греко-католицькій церкві святого Миколая, що на Аскольдовій могилі, відбувся фестиваль «Аскольдів Глас».Саме на цей день припало ще свято літнього святого Миколая.

Add a comment

Читати далі: «Аскольдів Глас» - 2009

   

Вознесіння Господнє - нагода зміцнити віру у реальну присутність Христа між нами

Світ

Неділя, 24 травня 2009, 17:37

Свою проповідь Єпископ Риму розпочав цитатою із першої глави Діянь Апостолів: «Та ви приймете силу Святого Духа, що на вас зійде, і будете моїми свідками в Єрусалимі, у всій Юдеї та Самарії й аж до краю землі» (Ді. 1,8), додаючи, що цими словами Ісус попрощався з Апостолами, після чого «знявся угору, і хмара його взяла з-перед очей їхніх» (Ді. 1,9). Папа зупинився детальніше над цими словами, адже Римо-Католицька Церква саме сьогодні відзначає празник Вознесіння Ісуса Христа. Роздумуючи над таємницею вознесіння, Папа зазначив, що ця історична подія, в першу чергу, означає входження Ісуса, розп'ятого та воскреслого, в царскість Бога над світом, звертаючи увагу вірних на два вислови прочитаного уривку: «знався угору» та «відходячого на небо». Перша фраза вказує на дію Божої сили, яка впроваджує Ісуса у простір Божої близькості. «В Христі, Який вознісся на небо, людська істота, в нечуваний і новий спосіб, увійшла в близькість з Богом; врешті, людина назавжди знаходить місце у Бозі.

Add a comment

Читати далі: Вознесіння Господнє - нагода зміцнити віру у реальну присутність Христа між нами

   

Сторінка 1250 з 1335

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/