Побачив світ перший том дослідження, яке науково обґрунтовує, що Синодальна Біблія була створена на основі Острозької Біблії

Україна

Вівторок, 30 червня 2009, 22:18

Презентація першого тому нової праці архимандрита, першого священнослужителя, що став лауреатом Шевченківської премії, Рафаїла Турконяка - порівняльний аналіз Острозької та Синодальної (або Єлисаветівської) Біблій - відбулася в «Острозькій академії». Цей аналіз, як стверджує автор, дасть змогу довести, що Єлизаветська Біблія, надрукована у Москві у 1751 році, була створена на основі Острозької Біблії, надрукованої Іваном Федоровим в Острозі ще 1581 року.

Add a comment

Читати далі: Побачив світ перший том дослідження, яке науково обґрунтовує, що Синодальна Біблія була створена на основі Острозької Біблії

   

Українське суспільство не готове відверто обговорювати проблеми мігрантів

Спільнота

Вівторок, 30 червня 2009, 22:15

Прямий ефір «Шустер Live» 26 червня 2009 черговий раз продемонстрував ставлення українських політиків до проблем мігрантів. «Нам ето не інтєрєсно», - заявив один із народних депутатів під час програми. «А скільки податків платять мігранти?», - риторично запитав інший. Обов'язок держави ставати на захист своїх громадян, їхніх прав і законних інтересів залишився поза полем зору.

Add a comment

Читати далі: Українське суспільство не готове відверто обговорювати проблеми мігрантів

   

5 липня 2009 року. Всіх святих українського народу

Україна

Вівторок, 30 червня 2009, 21:53

 Іконa Новомучени

Коротка історія

Рішенням Синоду єпископів УГКЦ у четверту неділю після Зіслання Святого Духа відзначається празник Всіх Святих Українського Народу, яких є дуже багато, але ми не знаємо їхніх імен. Цього дня ми вшановуємо також пам'ять 13 пратулинських мучеників та 27 новомучеників, проголошених блаженними Папою Іваном Павлом II.

Святі нашого народу - це святі рівноапостольні великі князі і просвітителі української землі Володимир та Ольга, стовпи віри й славетні воїни Христові, засновники українського монашества преподобні Антоній і Теодосій, світочі смирення, побожності, миру, справедливості та непротивлення злу страдники Борис і Гліб, подвижник церковного єднання священномученик Йосафат, преподобна Йосафата (Гордашевська), блаженні пратулинські мученики Данило, Лука, Вартоломей, Онуфрій, Пилип, Костянтин, Микита, Ігнатій, Вікентій, Іван, Константин, Максим, Михаїл та їх брати у звитязі муче­ництва пізніших часів Миколай, Григорій, Йосафат, Іван, Гри­горій, Василій, Микита, Симон, Теодор, Павло, Петро, Климентій, Леонід, Микола, Омелян, Зенон, Іван, Северіян, Яким, Віта­лій, Андрій, Микола, Роман, Олексій, Лаврентій, Олімпій, Тарсикій, Володимир, а також інші численні преподобні, ісповідники, святителі, мученики, священномученики українського народу, які під час свого життя прославили Бога на рідній землі. Після їхньої смерті Господь прославив їх численними чудами. Наш народ вшановує їх як заступників на небі.

Add a comment

Читати далі: 5 липня 2009 року. Всіх святих українського народу

   

Сторінка 1245 з 1338

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/