Наша співоча парафія

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Понеділок, 19 жовтня 2009, 22:48

Шановні читачі, парафія святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі, є надзвичайно багатою на співочі голоси. Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з чудовою, глибоко віруючою людиною, керівником жіночого ансамблю «Аніма» пані Надією Кучерявою. Адже її щира усмішка є прикрасою церковного хору та й усієї парафії.

Скажіть, будь ласка, коли Ви вперше познайомилися з церквою святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі?

На запрошення пані Лесі Потіцької (керівника дитячого гурту „Коралі" у м. Вишгород та „Гагілка" дитячого ансамблю з м. Києві, в якому співала донька Катруся) ми навесні 1995 р. показували невеличку концертну програму перед парафіянами церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі. Пам'ятаю сестру Хризанту, що привітно нас зустріла та о. Ігоря, котрий запрошував до церкви та до наступних виступів.

Add a comment

Читати далі: Наша співоча парафія

   

Пастирське послання до священиків, монахів, монахинь та усіх вірних Київської архиєпархії

Україна

Вівторок, 13 жовтня 2009, 23:39

Христос посеред нас!


Вступ
Дорогі у Христі,
слова християнського привіту «Христос посеред нас» дають усім нам зрозуміти, що усі ми є дітьми Того, хто з превеликої своєї любові задля нашого спасення зійшов із небес, жив поміж нас, страждав, помер та воскрес із мертвих. Ці основні істини віри ми сповідуємо щодня у Святій Літургії. Вони також дають нам зрозуміти, що ми є єдині у Христі, що ми є Його Церквою, якою Він набув чесною своєю кров'ю. У ній усі ми, за словами апостола Павла, є немовби членами одного тіла, у якому кожний має свою єдину і неповторну місію.

Add a comment

Читати далі: Пастирське послання до священиків, монахів, монахинь та усіх вірних Київської архиєпархії

   

Свято Покрови

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Понеділок, 12 жовтня 2009, 00:02

11 жовтня в церкві Покрови св. Богородиці в музеї Пирогова, святкували 10 ювілей відновлення Богослужінь у дерев'яній греко-католицькій церкві. Божественну Літургію відправив владика Богдан Дзюрах у спів служінні зі священиками  Київського Деканату. У своїй проповіді Владика Богдан розказав про історію празника покрови, коли Пресвята Богородиця захистила Царгород від знищення, Вона свої покровом, покрила молільників і захистила місто від нападу чужинців.

Add a comment

Читати далі: Свято Покрови

   

Сторінка 1245 з 1362

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/