«Патріарх – то є отець»: Блаженніший Любомир про візит Патріарха Кирила до Туреччини та України

Україна

Середа, 08 липня 2009, 19:44

«Українські Церкви представляють собою велику духовну силу, тому православний світ не може не бачити Україну. Україна - мільйони православних. Поділ в Україні - виклик для патріархів (Патріарха Кирила та Патріарха Вартоломія І, - авт.). Ми побачимо, що вони вміли зробити для Української Православної Церкви», - сказав Блаженніший Любомир в інтерв'ю веб-порталу «Релігія в Україні», говорячи про зустріч Патріарха РПЦ Кирила та Константинопольського Патріарха Вартоломія І, яка відбулася 4 - 6 липня у Туреччині. Add a comment

Читати далі: «Патріарх – то є отець»: Блаженніший Любомир про візит Патріарха Кирила до Туреччини та України

   

Спільна екуменічна молитва за благополуччя України

Україна

Понеділок, 06 липня 2009, 23:40

2 липня 2009 року у Київському національному будинку органної та камерної музики України відбулася спільна молитва за благополуччя України, яку організувало Українське біблійне товариство. У вступному слові Григорій Комендант, президент Українського біблійного товариства (християнська неконфесійна спілка, що займається перекладом та розповсюдженням Біблії та її окремих книг в Україні), закликав до молитви християн різних конфесій.

Add a comment

Читати далі: Спільна екуменічна молитва за благополуччя України

   

В очікуванні третьої енцикліки Папи: чи і яким чином повинна говорити Церква про соціальні питання?

Світ

Понеділок, 06 липня 2009, 23:31

У вівторок, 7 липня 2009 р., буде оприлюднена третя енцикліка Вселенського Архиєрея Венедикта XVI, присвячена соціальним питанням. Як розповідав сам Святіший Отець, процес її приготування був тривалим і непростим, зважаючи й на актуальні проблеми, з якими зустрілося людство і на які очікує відповіді з боку Церкви. Протягом кількох останніх місяців, при різних нагодах, сам Папа Венедикт XVI зазначав, якими будуть її основні теми.

Add a comment

Читати далі: В очікуванні третьої енцикліки Папи: чи і яким чином повинна говорити Церква про соціальні питання?

   

Сторінка 1241 з 1338

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/