СБУ збирається розсекретити нові докази репресій в СРСР проти УГКЦ

Україна

Вівторок, 04 серпня 2009, 00:27

«Хтось міг би сказати, що знайдення документу (йдеться про лист Хрущова до Сталіна, про який нещодавно повідомила Австрійська католицька інформагенція, - авт.), який доводить причетність керівництва СРСР до знищення Української Греко-Католицької Церкви не є жодною сенсацією, а його публікація - взагалі зайва річ, адже усім і так було відомо, хто виніс смертний вирок УГКЦ, в яких кабінетах зароджувалися плани і координувалися дії, скеровані на її цілковите знищення. Справді, упродовж усього повоєнного часу, а в Україні - за роки незалежності, з'явилося чимало книг і публікацій, які доводять однозначно: за проектом знищення УГКЦ стоїть сталінський режим і його вірні слуги», - сказав Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, коментуючи інформацію про лист Микити Хрущова до Йосипа Сталіна, в якому тодішній керівник компартії УРСР звітується про виконану роботу у справі ліквідації УГКЦ (текст документу можна прочитати за цим посиланням).

Add a comment

Читати далі: СБУ збирається розсекретити нові докази репресій в СРСР проти УГКЦ

   

Церква оприлюднила свої надходження

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Вівторок, 28 липня 2009, 23:56

Громада храму св. Миколая на Аскольдовій Могилі відзвітувала про пожертви парафіян

Церква св. Миколая відзвітувала про свої надходження і опублікувала список потреб, на які пішли пожертви. Разом з тим церква подякувала своїм благодійникам за допомогу, яка надходила від початку 2009 року.

Add a comment

Читати далі: Церква оприлюднила свої надходження

   

Святкові літургії з приводу Хрещення Володимирового на найдавнішому місці молитви

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Понеділок, 27 липня 2009, 00:00

У неділю у церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі відбулися три літургії з нагоди чергової річниці Хрещення Володимирового. Під час богослужінь вірні почули «звернення Верховного Архієпископа Української греко-католицької церкви, а також взяли участь у чині освячення води.

Add a comment

Читати далі: Святкові літургії з приводу Хрещення Володимирового на найдавнішому місці молитви

   

Сторінка 1246 з 1349

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/