Закриття Року святого Павла у Римі та в світі

Україна

Неділя, 28 червня 2009, 23:12

У нелілю, 28 червня 2009 р., в надвечір'я празника святих Апостолів Петра і Павла за новим календарним стилем, Вселенський Архиєрей Венедикт XVI очолить Вечірню, яка розпочнеться о 18.00 місцевого часу (19.00 - київського). Це богослуження буде закриттям Року святого Павла, який відзначала Вселенська Церква, спогадуючи Ювілей 2000-ліття від народження Апостола Народів. У спільній молитві візьме участь делегація Константинопольського Патріархату, яку очолює владика Еммануїл, Митрополит Франції та директор православного департаменту при Європейському Союзі.

Add a comment

Читати далі: Закриття Року святого Павла у Римі та в світі

   

Католицька Церква прагне причинитися до повернення повної єдності. Папа Венедикт XVI під час зустрічі з делегацією Константинопольського Патріархату

Світ

Неділя, 28 червня 2009, 23:10

В суботу, 27 червня 2009 р., Папа Венедикт XVI прийняв православну делегацію Константинопольського Патріархату, яка прибула до Риму, щоб взяти участь у святкуваннях з нагоди празника святих Апостолів Петра і Павла. Варто також згадати, що делегація Апостольської Столиці щороку бере участь у святкуваннях празника святого Апостола Андрія у Стамбульському районі Фанар, де знаходиться резиденція Константинопольського Патріарха.

Add a comment

Читати далі: Католицька Церква прагне причинитися до повернення повної єдності. Папа Венедикт XVI під час зустрічі з делегацією Константинопольського Патріархату

   

Християнський табір «Віри, Надії, Любові»

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Субота, 27 червня 2009, 23:49

Сьогоднішня субота була наповнена мандрівками. Зранку діти разом з вихователями вирушили у подорож до районного містечка Татарбунари. Від нашого місця відпочинку за 40 км. Дорога пролягала вздовж лікувального озера Сасик. Колись це зеро було з'єднане з морем і було одним з найбільших  місць нересту морської риби.

Add a comment

Читати далі: Християнський табір «Віри, Надії, Любові»

   

Сторінка 1246 з 1338

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/