Полтавська битва

Спільнота

Субота, 27 червня 2009, 23:43

Згадаймо і помолімося за загиблих у Полтавській битві. Це трагедія нашого народу, у цій битві ми втратили волю. Вічна пам'ять Івану Мазепі його союзнику Карлу ХІІ, загиблим козакам, шведським воякам, усім замученим і закатованим у цій битві.

Add a comment

Читати далі: Полтавська битва

   

Католицький Народний Катехизм

Християнське вчення

П'ятниця, 26 червня 2009, 21:07

Віра

Первородний гріх

Історію первородного гріха нам розповідає Мойсей. Цю розповідь треба сприймати як розповідь про реальну подію, а не як казку чи алегорію.

Бог заборонив першим людям їсти плоди з певного дерева у райському саду, щоб перевірити, чи вони заслуговують на нагороду - вічне щастя.

Add a comment

Читати далі: Католицький Народний Катехизм

   

8 років візиту Папи Івана Павла ІІ

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Четвер, 25 червня 2009, 21:38

8 років тому, нашу церкву відвідав Його Святість Іван Павло ІІ. У цей день парафіяни церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі молились за прославу Святішого. Отець Анатолій Тесля відправив Святу Літургію пам'яті Папи Павла ІІ.

Візит Папи Івана Павла ІІ і молитву перед копією Чудотворної Ікони Зарваницької Божої Матері у церкві св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі пам'ятатиме кожен наш парафіянин і віруючий УГКЦ. З візитом Папи Івана Павлі ІІ наша церква утвердилась, зросла, укріпилась вірою і збагатилася милосердям та любов'ю до Бога.

Add a comment

Читати далі: 8 років візиту Папи Івана Павла ІІ

   

Сторінка 1247 з 1338

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/