Міжнародна науково-аналітична конференція „Гідність і покликання жінки в сучасному світі»

Спільнота

Четвер, 23 квітня 2009, 20:46

7-8 травня 2009 року в актовому залі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться Міжнародна науково-аналітична конференція „Гідність і покликання жінки в сучасному світі». Конференція відбудеться з нагоди 20-річчя Апостольського послання Папи Івана Павла ІІ «Mulieris dignitatem»

Add a comment

Читати далі: Міжнародна науково-аналітична конференція „Гідність і покликання жінки в сучасному світі»

   

Завтра блаженного Омеляна Ковча буде проголошено покровителем душпастирів УГКЦ

Україна

Четвер, 23 квітня 2009, 20:44

Патріарший Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся 2 - 9 вересня 2008 року, постановив проголосити блаженного священномученика Омеляна Ковча Покровителем душпастирів УГКЦ. Це рішення Синоду реалізовується в три етапи:

1. 25 березня 2009 року - проща духовенства УГКЦ до Музею в Майданеку (Люблін, Польща) та прийняття там праху блаженного для виставлення його у катедральних соборах кожної єпархії та екзархату.

2. 24 квітня 2009 року - торжественне проголошення бл. свщмч. Омеляна Покровителем душпастирів УГКЦ. Урочистість відбудеться у Києві на території будівництва Патріаршого центру УГКЦ за участю усіх єпископів, духовенства та мирян.

3. Кожна єпархія та екзархат на локальному рівні проводять відповідне торжество.

Add a comment

Читати далі: Завтра блаженного Омеляна Ковча буде проголошено покровителем душпастирів УГКЦ

   

На Великдень Глава УГКЦ говорив про важливість воскресіння у житті кожної людини

Україна

Четвер, 23 квітня 2009, 09:15

З нагоди празника Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, Глава УГКЦ, у співслужінні з Владикою Богданом (Дзюрахом), Єпископом-помічником Київської архиєпархії, ієромонахом Йосифом (Міляном), проголошеним Єпископом-помічником Київської архиєпархії, та численним духовенством УГКЦ, відслужив урочисту Службу Божу у храмі Святого Василія Великого у м. Києві (Вознесенський узвіз, 7, біля Львівської площі). Її, як і богослужіння, які відбувалися вночі, у прямому ефірі транслював Перший національний канал (УТ-1).

Add a comment

Читати далі: На Великдень Глава УГКЦ говорив про важливість воскресіння у житті кожної людини

   

Сторінка 1098 з 1173

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/