Свято жон-мироносиць - всехристиянський жіночий день

Тема номера

Неділя, 03 травня 2009, 20:39

У наш вік, коли на всі боки рекламується блуд, жага до грошей, жорстокість і матеріалізм, жінки і дівчата майже зовсім втратили свою жіночість, скромність і, найважливіше, духовну красу і доброчесність - це стало вже "не модно".

Add a comment

Читати далі: Свято жон-мироносиць - всехристиянський жіночий день

   

Від молитовного життя священика залежить ефективність його служіння.

Світ

Неділя, 03 травня 2009, 20:27

У своїй проповіді Святіший Отець зазначив, що гарний звичай, згідно з яким у цей день Єпископ Риму збирається разом з своїм клиром, щоб уділити ієрейські свячення новим священикам дієцезії, є щоразу виявом Божої благодаті та великим Божим даром.

Add a comment

Читати далі: Від молитовного життя священика залежить ефективність його служіння.

   

Марійська молитва з Папою Венедиктом XVI у першу неділю травня

Світ

Неділя, 03 травня 2009, 19:37

3 травня 2009 р., у першу неділю місяця, Святіший Отець, після Божественної Літургії, яку він очолив в базиліці Святого Петра у Ватикані з нагоди священичих свячень, ще раз звернувся до вірних із недільним повчанням, проказав молитву «Царице Неба» та уділив усім присутнім своє Апостольське благословення. Помолитись із Вселенським Архиєреєм прибуло багато вірних із Риму, інших міст Італії та навіть з найвіддаленіших куточків світу, - центральна площа Ватикану була заповнена паломниками.

Add a comment

Читати далі: Марійська молитва з Папою Венедиктом XVI у першу неділю травня

   

Сторінка 1095 з 1173

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/