«ДІТИ МИЛОСЕРДЯ»

Милосердя

Неділя, 03 травня 2009, 20:50

Вже котрий рік при церкві Святого Миколая на Аскольдовій Могилі діє новий проект, назву якому придумали самі учасники: «Діти милосердя». Стараннями настоятеля церкви отця Ігоря Онишкевича та його помічників створено спільноту дітей, які мають певні потреби в спілкуванні і опіці. Їх гуртують християнські цінності, спільна праця та відпочинок.

Add a comment

Читати далі: «ДІТИ МИЛОСЕРДЯ»

   

Свято жон-мироносиць - всехристиянський жіночий день

Тема номера

Неділя, 03 травня 2009, 20:39

У наш вік, коли на всі боки рекламується блуд, жага до грошей, жорстокість і матеріалізм, жінки і дівчата майже зовсім втратили свою жіночість, скромність і, найважливіше, духовну красу і доброчесність - це стало вже "не модно".

Add a comment

Читати далі: Свято жон-мироносиць - всехристиянський жіночий день

   

Від молитовного життя священика залежить ефективність його служіння.

Світ

Неділя, 03 травня 2009, 20:27

У своїй проповіді Святіший Отець зазначив, що гарний звичай, згідно з яким у цей день Єпископ Риму збирається разом з своїм клиром, щоб уділити ієрейські свячення новим священикам дієцезії, є щоразу виявом Божої благодаті та великим Божим даром.

Add a comment

Читати далі: Від молитовного життя священика залежить ефективність його служіння.

   

Сторінка 1094 з 1172

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/