Служіння хворим у Київському деканаті УГКЦ (частина 1)

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

П'ятниця, 08 травня 2009, 23:22

Напередодні неділі Розслабленого УГКЦ молиться за недужих. Отець Олексій Геник священик церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі вже більше пів року є капеланом каплиці Покрови Пресвятої Богородиці у Київській клінічній лікарні №11 (район ДВЗ). Сьогодні на молебень до Пресвятої Богородиці зібралося понад 20 віруючих, хто зміг прийти: недужі, медичний персонал, важкохворих та немічних отець Олексій відвідав у палатах.

Add a comment

Читати далі: Служіння хворим у Київському деканаті УГКЦ (частина 1)

   

Віра та розум допомагають нам побачити горизонт життя згідно із Божим планом

Світ

П'ятниця, 08 травня 2009, 20:06

Святіший Отець Венедикт XVI в Йорданії: відвідини реабілітаційного центру для неповносправних «Цариця миру»

З амманського аеропорту Папа Венедикт XVI від'їхав до реабілітаційного центру "Цариця Миру", де відбулася зустріч Святішого Отця з його персоналом та підопічними.

«Ми дуже зворушені, що Папа, виїхавши з аеропорту, насамперед відвідав центр для неповноправних, цих найбідніших з бідних», - сказав Вікарій для Йорданії Патріархату римо-католицької Церкви Єрусалиму, єпископ Салім Сайєх.

Add a comment

Читати далі: Віра та розум допомагають нам побачити горизонт життя згідно із Божим планом

   

«Люди себе руйнують, бо не мають цілі у житті»

Україна

Четвер, 07 травня 2009, 13:35

Ольга Годованець, фото автора, 30.04.09

На початку травня Українська греко-католицька церква запрошує на концерти академічної музики «З вірою і любов'ю».

Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Київ та Одеса готуються почути зірок світової та української оперної сцени Вікторію Лук'янець, братів Петра та Павла Приймаків, Наталю та Галину Дацько, академічний камерний оркестр «Harmonia Nobile»...

Цей проект благодійний. І кошти, що вдасться зібрати, підуть на завершення будівництва патріаршого собору Воскресіння Христового у столиці. «Але ми хочемо ці концерти подарувати нашій спільноті, тим, хто хоче, хто здібний цим скористатися, - каже Глава УГКЦ Кардинал Любомир Гузар. - Бо криза, крім фінансової, показала кризу духовну. Криз у світі, в житті людей, в історії разом з війнами було безліч. Але ця криза, яку ми переживаємо, хоча вона всесвітня, її дуже роздраматизовують. Але вона мине. І щоб не пірнути на дно, не втратити себе, треба вірити, що є щось триваліше, ніж та криза».

Add a comment

Читати далі: «Люди себе руйнують, бо не мають цілі у житті»

   

Сторінка 1092 з 1172

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/