Блаженніший Святослав пояснив, чому УГКЦ в Україні святкує Пасху за старим стилем

Україна

Четвер, 11 квітня 2024, 23:19

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у програмі «Відкрита Церква» на «Живому телебаченні» висловив позицію Церкви щодо збереження чинної Пасхалії та святкування Великодня за юліанським календарем. Він наголосив, що для УГКЦ важливо залишатися в єднанні з православними братами в Україні, а питання реформи Пасхалії потребує глибшого розгляду.

Add a comment

Читати далі: Блаженніший Святослав пояснив, чому УГКЦ в Україні святкує Пасху за старим стилем

   

Великопостні реколекції для вчителів шкіл, ліцеїв та педагогів дошкільних навчальних закладів

Християнське вчення

Середа, 03 квітня 2024, 16:57

27 квітня 2024 року, в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ, пройдуть Великопісні реколекції для вчителів шкіл, ліцеїв та педагогів дошкільних навчальних закладів.  Організатор реколекцій – Комісія у справах освіти та виховання Київської Архиєпархії УГКЦ.

Важливим і уже традиційним елементом Великого посту в Українській Греко-Католицькій Церкві є духовні вправи (реколекції), які допомагають нам перейти цей час Великого Посту та підготовитися до найбільшого торжества – Воскресіння Христового. Духовні вправи дають можливість заглянути у свій духовний світ, віднайти первозданний обрах Господа у своїй душі та побачити задум Бога про людину.

Духовні та психологічні вправи є надзвичайно важливими для здоров’я нашої душі та психологічної стійкості. Особливої стійкості потребують вчителі та педагоги, ті, котрі працюють з найменшими, з тими, хто лише пізнає світ, себе та вчиться користуватися емоціями. Саме вчитель є той, хто перебуває в умовах постійного стресу, найбільше потребує джерела натхнення та емоційної витримки за будь-яких умов.

Add a comment

Читати далі: Великопостні реколекції для вчителів шкіл, ліцеїв та педагогів дошкільних навчальних закладів

   

19-20 квітня, Київ – Великопостні реколекції для студентів на тему: «Шукач Бога»

Християнське вчення

Середа, 03 квітня 2024, 16:54

Запрошуємо на Великопісні реколекції молодь віком 18 – 30 років на тему: «Шукач Бога». Реколектант о.Юрко Остапюк – співзасновник Школи особистісного зростання та хабу “ДіяТи”, голова Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

Ці реколекції будуть чудовою нагодою поглянути на свій стосунок з Богом через науки, молитву, духовні вправи та розмови. Зміцнити, а можливо навіть і відбудувати його. Разом з отцем будемо роздумувати про те, де шукати Бога, чи варто взагалі це робити, чи можливо Він сам нас знаходить? Серед відповідей на ці запитання пізнавати свій правдивий образ Бога.

Add a comment

Читати далі: 19-20 квітня, Київ – Великопостні реколекції для студентів на тему: «Шукач Бога»

   

Сторінка 4 з 1365

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/