КІПи навчатимуть вірних УГКЦ, як правильно використовувати гроші
Понеділок, 08 грудня 2008, 13:01
"Найближча перспектива - це відкриття у кожній єпархії/екзархії УГКЦ консультаційно-інформаційних пунктів (КІПів), де можна було би кожній людині отримати повну інформацію щодо цього фонду зокрема, та системи недержавного пенсійного забезпечення загалом. Це робимо для того, щоб навчити людей як користатися грішми, як їх ефективніше заощаджувати", - в інтерв'ю радіо "Воскресіння" сказав о. Василь Копичин, голова Наглядової ради Недержавного пенсійного фонду "Покрова", розповідаючи про перші місяці діяльності фонду.
Читати далі: КІПи навчатимуть вірних УГКЦ, як правильно використовувати гроші
Борис Возницький передасть українські дерев’яні церкви до президентського «Мистецького арсеналу»
Субота, 06 грудня 2008, 16:54

Круглий стіл відбувся за участі ректора Університету банківської справи НБУ Тамари Смовженко, а проректора з наукової роботи цього навчального закладу Анжели Кузнєцової, директора Львівської галереї мистецтв Героя України Бориса Возницького, народного депутата Петра Писарчука, керуючого Львівською філією «Укрсоцбанку» Олега Сергеєва, начальника управління НБУ у Львівській області Марії Могильницької та інших. Оголошений у програмі виступ на тему «Проблематика збереження дерев'яних церков в Україні» начальниці управління культури і туризму ЛОДА Галини Дорощук не прозвучав.
Свята Катерина Сієнська
Історичні постаті у християнстві
Субота, 06 грудня 2008, 16:49
Св. Катерина Сієнська (25 березня, 1347 - 29 квітня, 1380) - християнська свята епохи середньовіччя, черниця домінканка, шанується в католицькій церкві. Св. Катерина Сієнська відома не лише своїми містичними переживаннями, але й активною участю в суспільному житті свого часу, в оновленні Церкви та суспільства.
Біографія
Катерина була 24-тою дитиною в родині маляра. У семирічному віці вона присвятила своє дівоцтво Ісусу, а в 15 років вступила до спільноти світських домініканців. У віці 28 років під час Великого посту отримує стиґмати, хоча вони проявилися на тілі лише після її смерті.
За своє недовге життя (св. Катерина померла у віці 33 років) ця незвичайна жінка відвідує Авіньйон, незважаючи на всі перешкоди, переконує Папу Григорія XI повернутися до Риму, діє як посол і посередник у конфлікті між ним і флорентійцями, а згодом стає радником наступного Папи Урбана VI.
Однією з улюблених молитв була "Я вірю в Христа Ісуса, не в себе".
У 1970 році Папою Павлом IV св. Катерина однією з перших жінок була проголошена Доктором Церкви. У 2000 році Папа Іван Павло ІІ проголосив св. Катерину Сієнську покровителькою Європи.
Сторінка 1350 з 1376