Кожне добре діяння лише збагачує наші душі

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Четвер, 16 квітня 2009, 03:25

Велика дяка Богу і батькам за наше виховання. Ми - українці, ми - християни. За доброю стародавньою традицією ми готуємось до кожного християнського свята. Але особливо ми готуємось до Христового Воскресіння, адже це найбільше чудо сотворене Богом. Свідому йдучи на великі страждання і муки Ісус Христос відкрив нам усю свою велич, покірність, смиренність. Через своє розп'яття і воскресіння Він кожної миті дарує свою Любов кожному з нас. Він навчив нас вірити, надіятися і любити. Перед цим величним святом складаємо свою дяку через піст, молитву, сповідь, причастя і звісно через працю.

Add a comment

Читати далі: Кожне добре діяння лише збагачує наші душі

   

Великоднє послання та благословення "Urbi et Orbi" Папи Венедикта XVI

Світ

Понеділок, 13 квітня 2009, 09:43

Після Святої Літургії Вселенський Архиєрей Венедикт XVI звернувся з традиційним пасхальним посланням. «Дорогі брати й сестри з Риму та усього світу! Від щирого серця складаю вам усім пасхальне поздоровлення словами святого Августина: "Resurrectio Domini, spes nostra - Господнє Воскресіння - це наша надія"», - розпочав Святіший Отець. Папа зазначив, що ця подія дає нам відповідь на запитання про те, що є після смерті. Ми, християни, можемо з впевненістю відповісти, що вона не має останнього слова, і що наприкінці тріумфуватиме Життя. «Ісус воскрес не для того, щоб пам'ять про Нього жила у серцях учнів, але для того, щоб Самому жити у нас, і у Ньому можемо втішатись радістю вічного життя», - зазначив Венедикт XVI.

Add a comment

Читати далі: Великоднє послання та благословення "Urbi et Orbi" Папи Венедикта XVI

   

Христос – наша Пасха. Великодня проповідь Папи Венедикта XVI

Світ

Понеділок, 13 квітня 2009, 09:41

«Пасха наша, Христос, принесений у жертву», - словами з першого листа Святого Апостола Павла до Коринтян Святіший Отець розпочав свою проповідь під час великодньої Служби Божої, яку він, о 10:15 місцевого часу, очолив на площі Святого Петра у Ватикані і яку разом з Папою молилися приблизно 200 тисяч вірних.

Add a comment

Читати далі: Христос – наша Пасха. Великодня проповідь Папи Венедикта XVI

   

Сторінка 1265 з 1335

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/