Право на таємницю сповіді буде захищено на законодавчому рівні

Україна

П'ятниця, 27 березня 2009, 18:10

На черговому пленарному тижні Верховна Рада України планує розглянути проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо дотримання таємниці сповіді (реєстр. № 1308). Законопроектом пропонується доповнити статтю 69 Кодексу пунктом про те, що священнослужителі не можуть бути допитані в якості свідків з приводу відомостей, отриманих ними під час сповіді.   Як зазначає автор ініціативи, народний депутат України, заступник головы партії Християнсько-Демократичний Союз Володимир Марущенко: "чинні положення Кодексу вочевидь суперечать традиціям та внутрішнім настановам більшості релігійних організацій України, відповідно до яких відомості, отримані священнослужителем під час сповіді, не можуть бути розголошені".

Add a comment

Читати далі: Право на таємницю сповіді буде захищено на законодавчому рівні

   

Релігійність українців є однією з найвищих у Європі – дослідження соціологів

Україна

П'ятниця, 27 березня 2009, 18:06

збільшити зображення26 березня 2009 року в інформаційному агентстві УНІАН презентували результати Міжнародного проекту соціального дослідження (ISSP), до виконання якого приєдналася Україна. Першим досвідом міжнародної співпраці українських соціологів в 2008 році став модуль релігії, до опитувальника якого вміщено 60 запитань відносно самооцінки громадянами власної релігійності, їх ставлення до релігії, залучення до релігійних практик, оцінка ролі релігії та релігійних організацій в суспільному й власному житті та інше.

Add a comment

Читати далі: Релігійність українців є однією з найвищих у Європі – дослідження соціологів

   

Заклик громадян Європи з нагоди виборів до Європарламенту у червні 2009 року

Світ

П'ятниця, 27 березня 2009, 18:03

Під час круглого столу в Брюсселі, 1 квітня цього року, члени європейської  робочої групи «Ініціативи християн Європи (ІХЄ)» (www.initiative-ixe.eu) представлять «Заклик громадян Європи з нагоди виборів до Європарламенту у червні 2009 року». У цьому документі християни різних конфесій пропонують шляхи подолання кризи та відповіді на виклики сьогодення завдяки більш об'єднаній, більш солідарній, більш відкритій до світу Європі. В Україні представником ІХЄ є Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету.

Add a comment

Читати далі: Заклик громадян Європи з нагоди виборів до Європарламенту у червні 2009 року

   

Сторінка 1263 з 1326

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/