Нинішній знак присутності блаженного о. О. Ковча в Любліні

Історичні постаті у християнстві

Четвер, 26 березня 2009, 13:39

В'язень 2399: парох Майданека
Мова тут про отця Омеляна Ковча, народженого 125 років тому, який протягом свого діяльного життя як священик, суспільно-культурний діяч, патріот свого народу засвідчив про свою людяність, глибоке християнство, більше того, він жив згідно з високими моральними й етичними засадами. Одним словом - служив людям, служив Богові та свідомо поклав своє життя мученицькою смертю 60 років тому на вівтар вірності ідеалам людяності.

Add a comment

Читати далі: Нинішній знак присутності блаженного о. О. Ковча в Любліні

   

Вічна пам‘ять і слава українському патріоту В‘ячеславу Чорноволу

Спільнота

Середа, 25 березня 2009, 20:45

«Якби мене запитали, чи жалкую я про те, як склалося моє життя, про відсиджені 15 років, я б відповів: анітрохи... І якби довелося починати все спочатку та вибирати, я б обрав життя, яке прожив.

Часи змінюються, інколи залишаєшся майже один. У мене таке було. Але все одно вірю, що чиню правильно. Не будемо говорити високі слова про ідею, відповідальність тощо. Ти вирішив, що так, а не інакше потрібно діяти. Віриш у свою дорогу? Іди й не звертай!...

Add a comment

Читати далі: Вічна пам‘ять і слава українському патріоту В‘ячеславу Чорноволу

   

Зустріч катихиток

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Понеділок, 23 березня 2009, 21:02

Доброю традицією стали щомісячні зустрічі катехиток у монастирі сестер-служебниць, що знаходиться у чудовому новому приміщенні на Печерську. Після Служби Божої, яку 21 березня відслужив отець Ігор Онишкевич, присутні сестри разом зі священиком розважали над Святим Письмом. Читали послання апостола Павла до Ефесян 6, 10-20. Ділилися своїми переживаннями і досвідом на основі цього фрагменту Божого Слова. Лейтмотивом розважань стали слова: «А над усе візьміть щит віри, яким здолаєте згасити стріли лукавого. Візьміть також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже». Ці слова є настановою для кожної людини, кожного християнина, але особливе значення воно має для тих, хто несе Слово Боже і сіє його в людських серцях.

Add a comment

Читати далі: Зустріч катихиток

   

Сторінка 1264 з 1326

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/