Ще в древньому Римі дбали про бідних

Милосердя

Субота, 06 червня 2020, 09:47

img0Відомо, що в Древньому Римі імператори тодішньої найбільшої держави у світі роздавали найзлиденнішій частині мешканців столиці хліб та сестерції, цебто тодішні гроші. Багато віків у Давньому Римі існувало багатобожжя, що відбилося у безсмертній поемі Вергілія «Енеїда». Своєрідний переклад цієї поеми зробив наприкінці 18-го століття українець Іван Петрович Котляревський, з чого й почалась новітня українська література. Отак перейняв на український лад героїв Вергілієвої «Енеїди» знаменитий і безсмертний полтавчанин.

Add a comment

Читати далі: Ще в древньому Римі дбали про бідних

   

Всеукраїнська Рада Церков обговорила з Прем’єр-міністром налагодження взаємодії

Тема номера

Вівторок, 02 червня 2020, 19:30

meeting-prime-minister-ukraineДіалог між керівництвом Уряду і релігійною спільнотою відбувся та матиме продовження у форматі взаємодії Ради Церков із профільними міністерствами.

Такі домовленості були досягнуті під час зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій і Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, яка відбулася у вівторок, 2 червня, в Клубі Кабінету Міністрів, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Add a comment

Читати далі: Всеукраїнська Рада Церков обговорила з Прем’єр-міністром налагодження взаємодії

   

Таємницею єдності в розмаїтті є дар

Світ

Вівторок, 02 червня 2020, 10:47

cq5dam.thumbnail.cropped.1000.563Ми всі різні, але однакові в гідності Божих дітей. Святий Дух нагадує нам про те, що джерелом єдності є дарування себе іншим, ділитися отриманим від Бога даром. На заваді цьому стоять нарцисизм, почуватися жертвою та песимізм. Думками про це Святіший Отець поділився у проповіді з нагоди П’ятидесятниці.

«Дари є різноманітні, а Дух – той самий. І служіння різноманітні, а Господь той самий. І дії різноманітні, а Бог той самий», – писав святий Павло у першому Посланні до Коринтян, уривок з якого прозвучав під час Святої Меси, яку Папа Франциск відслужив у базиліці Святого Петра у Ватикані в Неділю П’ятидесятниці 31 травня 2020 року. На відміну від того, про що оголошувалося раніше, Святіший Отець відслужив її на катедральному престолі базиліки, а в Євхаристійній молитві взяли участь коло півсотні вірних.

Add a comment

Читати далі: Таємницею єдності в розмаїтті є дар

   

Сторінка 120 з 1376

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/