7 помилок, які ми чинимо з любові до дітей
Вівторок, 12 грудня 2017, 12:33
Я люблю свою доньку. Їй нічого не бракує. Кожну вільну хвилину ми проводимо разом. Щодня я запитую себе: чи я - добра мама? Бо в любові можна допускатись помилок…
Помилка #1: «Виручати» дитину у важких ситуаціях
Люди, які мали в житті численні труднощі, часто собі постановляють, що їх діти будуть мати життя, встелене трояндами. Вони прагнуть до того, щоб усунути всілякі труднощі і проблеми зі шляху своїх чад. Особи, що зростали в бідних сім’ях, де треба було допомагати на господарці, прибирати і варити їсти, а на канікулах працювати, щоб раз в кілька днів дозволити собі поїхати на прогулянку з друзями, коли стають дорослими, пам’ятають про це і прагнуть, щоб їх діти цього не переживали.
Студія петриківського розпису
Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
Понеділок, 11 грудня 2017, 22:39
У неділю 5 листопада на занятті було семеро дітей.
Катя Данилюк провела майстер-клас з аплікації «Діамантова техніка» (аплікація-мозаїка дрібними камінчиками на основу).
Розпочали ікону Святого Миколая.
У спеціальні ручки набирається липка основа, а потім працюєш як з голкою-магнітом чи пінцетом, вибираючи з тарілочки стрази, та прикріплюєш до липкої основи відповідно до кольору. Основа схожа на схему для вишивки хрестиком. Камінчики-стрази розміром з бісеринку. Дуже кропітка робота, що потребує уваги та максимальної зосередженості.
Add a commentЗагадки Юліанського і Григоріанського календарів
Понеділок, 11 грудня 2017, 16:57
Практично увесь світ живе за Григоріанським календарем, який визнали більш точним і доцільнішим ніж Юліанський. Але деякі країни і релігійні течії і досі живуть за останнім. В Україні вже 98 років святкують Різдво сьомого січня за старим зразком, а в Європі, наприклад, 25 грудня. Чому досі існує ця плутанина з календарями та чим вони взагалі відрізняються, нам допомогли розібратися вінницькі історики.
Історія Юліанського календаря
Юліанський календар був запроваджений у 46 році до н.е. за ініціативи Юлія Цезаря, який був першим консулом в Римі. Він звернувся до александрійського астронома Созігена, щоби той адаптував римську календарну систему до єгипетського сонячного календаря. - Римський календар був дуже невпорядкований, - розповідає викладач ВДПУ Анатолій Войнаровський. - І, до того ж, Цезар був верховним понтифіком, який кожного разу змушений був призначати початок нового року. У римлян новий рік починався з першого мартіуса (марта - ред.).
Add a commentЧитати далі: Загадки Юліанського і Григоріанського календарів
Сторінка 237 з 1376