V сесія Собору Київської Архиєпархії - міграція, населення і глобальна єдність УГКЦ
Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
Понеділок, 10 лютого 2020, 19:14
8 лютого 2020 року в пам'ять прп. Ксенофонта, дружини його Марії й синів їхніх Аркадія та Йоана Блаженнішим Святославом був скликаний Архієпархіальний Собор.
На світлині делегати Собору від Аскольдової могили і їхня місія стати голосом нашої парафії дати свідчення і пропозиції розвитку Архиєпархії на найближчих десять років. І найголовніше розказати парафіянам про рішення Собору.
Add a commentЧитати далі: V сесія Собору Київської Архиєпархії - міграція, населення і глобальна єдність УГКЦ
Верховна Рада проголосувала, аби розглянути в другому читанні законопроект 0931 без консультацій з церквами!
Вівторок, 04 лютого 2020, 23:03
4 лютого 2020 Верховна Рада України першим питанням проголосувала 246 голосами Постанову про порядок денний третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання №2835 від 03.02.2020 в даному документі зафіксовано ряд негативних законопроектів.
Постанова про порядок денний третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання визначає які законопроекти будуть голосуватися протягом зимово-весняної сесії, а також фіксує правовий статус та готовність законопроектів до розгляду в Парламенті.
Add a commentІван Маргітич — народний єпископ
Історичні постаті у християнстві
Вівторок, 04 лютого 2020, 11:36
Народився син Іван 4 лютого 1921 року у батьків Антона Маргітича та Терезії Костак у с. Велика Чингава (від 1946 р. Боржавське) поблизу річки Боржава на Закарпатті.
Батьки були побожними і шанованими в селі людьми, свято зберігали віру та хліборобські традиції свого народу.
Початкову освіту Іван Маргітич здобував у рідному селі, а в 1932 р. продовжив навчання у Севлюшській горожанській школі. З 1935 до 1941 рр. навчався у Хустській державній гімназії, де здобув середню освіту із відмінним свідоцтвом. Назавжди закарбувалися у пам’яті молодого учня настанови мудрих наставників гімназії Ростислави Бірчак, о. Дмитра Поповича, Петра Лінтура та багатьох інших педагогів, що утверджували добру славу Хустської гімназії. Іван Маргітич пізнав у гімназії, крім духовного та інтелектуального знання, первинний зміст любові до України та свого народу.
Add a commentСторінка 149 з 1376