Екскурсія до Чернігова

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

П'ятниця, 15 травня 2009, 16:04

Місяць травень багатий на вихідні і це нагода поїхати відпочити або здійснити екскурсійну поїздку. Так молодь з церкви св. Миколая Чудотворця, що  на Аскольдовій Могилі разом із сестрою Стефанією відвідали місто Чернігів. До Чернігова їхати всього дві години маршруткою. Першою нашою зупинкою був собор Святого Спаса, який було збудовано за часів князя Мстислава. Цей собор називають найбільш візантійським, який був на Київській Русі. Споруда вражає своїми розмірами: глибина підмурків 4-5 метрів, товщина стін понад 1,5 метри, висота споруди в середині від підлоги до головної бані 29 метрів. В середині собор оформлено у візантійському стилі. Стіни храму прикрашено фресковим живописом, на якому зображені картини із Старого і Нового Завітів.

Add a comment

Читати далі: Екскурсія до Чернігова

   

Слово від Редакції

Колонка редактора

П'ятниця, 15 травня 2009, 14:32

КОЛИ БЕРЕШ - НАПОВНЮЄШ РУКУ

КОЛИ ДАЄШ - НАПОВНЮЄШ СЕРЦЕ

Парафія церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі продовж багатьох років за навчанням Господа нашого Ісуса Христа провадить діла милосердя. Наша церква має за мету служити своєму ближньому, слідувати науці святого Євангелія. Ми допомагаємо потребуючим віднайти у собі сили, укріпитися у вірі, навернутися до Бога, повернутися до праці, а також у такий спосіб спонукаємо їх теж надалі творити діла милосердні, допомагати потребуючим.

Милосердя до ближнього засвідчено 12 літньою історією нашої парафії і тисячолітньою історією цього Світлого місця. Якщо заглянути у давнину, то ми знайдемо багато свідчень, що саме тут на Аскольдові Могилі, завжди знаходили допомогу потребуючі. Завжди принесена панахида поминання спочилих роздавалась убогим.

Add a comment

Читати далі: Слово від Редакції

   

Історія Вишгородської ікони Божої Матері

Історичні постаті у християнстві

Четвер, 14 травня 2009, 14:51

Вишгородська ікона Божої Матері написана Євангелистом Лукою на дошці від столу, за яким був за трапезою Спаситель з Пречистою Матір'ю і праведним Йосипом. Божа Мати, побачивши цей образ, промовила: "Віднині ублажатимуть Мене всі роди. Благодать Народженого від Мене й Моя нехай буде з цією іконою". В 1131 році ікону була надіслано до Руси з Константинополя святому князеві Мстиславові († 1132, пам'ять 15 квітня), і вона була поставлена в Дівочому монастирі Вишгорода - давнього помісного уділу святої рівноапостольної великої княгині Ольги.

Add a comment

Читати далі: Історія Вишгородської ікони Божої Матері

   

Сторінка 1280 з 1362

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/