5 липня 2009 року. Всіх святих українського народу

Україна

Вівторок, 30 червня 2009, 21:53

 Іконa Новомучени

Коротка історія

Рішенням Синоду єпископів УГКЦ у четверту неділю після Зіслання Святого Духа відзначається празник Всіх Святих Українського Народу, яких є дуже багато, але ми не знаємо їхніх імен. Цього дня ми вшановуємо також пам'ять 13 пратулинських мучеників та 27 новомучеників, проголошених блаженними Папою Іваном Павлом II.

Святі нашого народу - це святі рівноапостольні великі князі і просвітителі української землі Володимир та Ольга, стовпи віри й славетні воїни Христові, засновники українського монашества преподобні Антоній і Теодосій, світочі смирення, побожності, миру, справедливості та непротивлення злу страдники Борис і Гліб, подвижник церковного єднання священномученик Йосафат, преподобна Йосафата (Гордашевська), блаженні пратулинські мученики Данило, Лука, Вартоломей, Онуфрій, Пилип, Костянтин, Микита, Ігнатій, Вікентій, Іван, Константин, Максим, Михаїл та їх брати у звитязі муче­ництва пізніших часів Миколай, Григорій, Йосафат, Іван, Гри­горій, Василій, Микита, Симон, Теодор, Павло, Петро, Климентій, Леонід, Микола, Омелян, Зенон, Іван, Северіян, Яким, Віта­лій, Андрій, Микола, Роман, Олексій, Лаврентій, Олімпій, Тарсикій, Володимир, а також інші численні преподобні, ісповідники, святителі, мученики, священномученики українського народу, які під час свого життя прославили Бога на рідній землі. Після їхньої смерті Господь прославив їх численними чудами. Наш народ вшановує їх як заступників на небі.

Add a comment

Читати далі: 5 липня 2009 року. Всіх святих українського народу

   

Закриття Року святого Павла у Римі та в світі

Україна

Неділя, 28 червня 2009, 23:12

У нелілю, 28 червня 2009 р., в надвечір'я празника святих Апостолів Петра і Павла за новим календарним стилем, Вселенський Архиєрей Венедикт XVI очолить Вечірню, яка розпочнеться о 18.00 місцевого часу (19.00 - київського). Це богослуження буде закриттям Року святого Павла, який відзначала Вселенська Церква, спогадуючи Ювілей 2000-ліття від народження Апостола Народів. У спільній молитві візьме участь делегація Константинопольського Патріархату, яку очолює владика Еммануїл, Митрополит Франції та директор православного департаменту при Європейському Союзі.

Add a comment

Читати далі: Закриття Року святого Павла у Римі та в світі

   

Католицька Церква прагне причинитися до повернення повної єдності. Папа Венедикт XVI під час зустрічі з делегацією Константинопольського Патріархату

Світ

Неділя, 28 червня 2009, 23:10

В суботу, 27 червня 2009 р., Папа Венедикт XVI прийняв православну делегацію Константинопольського Патріархату, яка прибула до Риму, щоб взяти участь у святкуваннях з нагоди празника святих Апостолів Петра і Павла. Варто також згадати, що делегація Апостольської Столиці щороку бере участь у святкуваннях празника святого Апостола Андрія у Стамбульському районі Фанар, де знаходиться резиденція Константинопольського Патріарха.

Add a comment

Читати далі: Католицька Церква прагне причинитися до повернення повної єдності. Папа Венедикт XVI під час зустрічі з делегацією Константинопольського Патріархату

   

Сторінка 1254 з 1346

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/