Різдвяна катехеза - майстер-клас

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Вівторок, 29 грудня 2020, 15:36

b225-VУ неділю, 27 грудня цього року, катехити церкви Святого Миколая на Аскольдовій Могилі п. Віра Бєлоусова і п. Леся Солдатченко провели незвичну катехизацію – вони поєднали її з цікавим майстер-класом.

Діти виготовляли із соломи різдвяні іграшки: зірки, серця, віночки, роздумуючи над однією із заповідей ісуса Христа: «Блаженні тихі, бо вони успадкують землю» (Мт. 5: 5). Діти разом із катехитами спробували відповісти на питання: що є справжня тиша? Вони згадували тишу Різдвяної ночі, скромні, тихі обставини народження Божого Сина, який Своїм приходом не порушив нічийого спокою.

Add a comment

Читати далі: Різдвяна катехеза - майстер-клас

   

In Hoc Anno Domini

Тема номера

Понеділок, 28 грудня 2020, 23:29

z1514193297a14iКоли апостол Павло вирушив у свою подорож до Дамаска, весь знаний світ був у неволі. Була одна держава – Рим. Усе мало одного господаря, і звали його Тиберій Цезар. Усюди панував громадський лад, бо руки римського закону були довгими. Усюди була стабільність, в уряді та суспільстві, бо центуріони стежили за цим.

Але повсюди також було ще щось. Було гноблення – тих, хто не був другом Тиберія Цезаря. Були збирачі податків, щоб забирати зерно з полів і полотно з веретена, аби годувати леґіони або наповнювати бездонну казну, з якої божественний Цезар давав народові дари. Був вербувальник, щоб шукати рекрутів для амфітеатрів. Були кати, щоби змусити замовкнути тих, кому це прописав імператор. Для чого жила людина, якщо не служити Цезареві?

Add a comment

Читати далі: In Hoc Anno Domini

   

«Бог Отець прагне, щоб у святі Різдва Його Сина Його дім наповнився», – Блаженніший Святослав

Тема номера

Понеділок, 28 грудня 2020, 15:56

his-beatitude-27-12-2020Свято Різдва, повнота його радості буде, бо Різдво Сина Божого готує не людина, але сам Бог Отець. Однак за шумом розваг, світських справ і турбот ми, уподібнившись до тих, хто не прийняв запрошення на підготоване Господом свято, ризикуємо втратити справжній зміст Різдва. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час проповіді в неділю Праотців.

У недільній проповіді Глава УГКЦ зазначив, що у притчі Ісуса Христа про запрошених на вечерю євангелист Лука малює ікону повноти часів, оскільки старозавітні пророки провіщали момент приходу на землю довгоочікуваного Месії, використовуючи образ месіанського бенкету. Знаком приходу Спасителя стане бенкет Його Царства, на який будуть запрошені покликані.

Add a comment

Читати далі: «Бог Отець прагне, щоб у святі Різдва Його Сина Його дім наповнився», – Блаженніший Святослав

   

Сторінка 16 з 1307

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/