Тижневик заходів Карітасу по протидії COVID-19 за період 06.04 - 12.04.20

Милосердя

Понеділок, 13 квітня 2020, 19:41

3Карітас України став інформаційним партнером COVID Challenge Hackathon

COVID Challenge Hackathon – проект для розробки технологічних рішень в боротьбі з пандемією COVID-19, запобіганню подальшому розповсюдженню коронавіруса та подолання наслідків кризи, як в Україні так і глобально.

Наша технологічна відповідь світовій пандемії COVID-19 та наслідкам кризи в Україні: https://www.wechallenge.it/covid

 

Add a comment

Читати далі: Тижневик заходів Карітасу по протидії COVID-19 за період 06.04 - 12.04.20

   

Церква Христова завжди з Тобою

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Понеділок, 13 квітня 2020, 10:26

ask357Нові виклики, новітньої хвороби, пошесті, що охопили цілий світ заставляють думати де знайти спасіння. Звичний ритм буденного життя зупинився  і введений державною владою карантин, повертає нас до родини, дітей, батьків. Вірні, котрі живуть молитвою, постом, милостинею мають першу трудність в єднанні з Христом у Святій Тайні Євхаристії. Церква відкриває можливість єднатись в молитві використовуючи інтернет. Хоч церква закрита для вірних, але  приписані Літургії  і моління відбуваються. Молитовник, Часослов, вервиця  в домашній Церкві стають нашим захистом.

Add a comment

Читати далі: Церква Христова завжди з Тобою

   

Парафіяльний ярмарок-аукціон на підтримку соціального проєкту «допомога дітям, батько/мати яких загинув/ла у війні з Росією, захищаючи свій рідний край»

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

П'ятниця, 10 квітня 2020, 13:35

1Слава Ісусу Христу! Шановні парафіяни!

Цього річ з благословення пароха церкви Св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі, отця Ігоря Онишкевича, катехитами школи було заплановано проведення біля храму великоднього ярмарку-аукціону на підтримку дітей, батько/мати яких загинув/ла у війні з Росією, захищаючи рідну землю. Хоч і обставини що склалися, унеможливили спосіб такого проведення, проте, з ласки Божої, вони все ж не стали перешкодою для здійснення цього чудового задуму.

Тож, отримавши благословення пароха, проводимо запланований великодній ярмарок-аукціон онлайн. Як згадували вище отримані кошти будуть скеровані на проєкт підтримки осиротілим дітям військових/добровольців.

Add a comment

Читати далі: Парафіяльний ярмарок-аукціон на підтримку соціального проєкту «допомога дітям, батько/мати яких загинув/ла у війні з Росією, захищаючи свій рідний край»

   

Сторінка 13 з 1256

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/