Головна

На Великдень Глава УГКЦ говорив про важливість воскресіння у житті кожної людини

Четвер, 23 квітня 2009, 09:15

З нагоди празника Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, Глава УГКЦ, у співслужінні з Владикою Богданом (Дзюрахом), Єпископом-помічником Київської архиєпархії, ієромонахом Йосифом (Міляном), проголошеним Єпископом-помічником Київської архиєпархії, та численним духовенством УГКЦ, відслужив урочисту Службу Божу у храмі Святого Василія Великого у м. Києві (Вознесенський узвіз, 7, біля Львівської площі). Її, як і богослужіння, які відбувалися вночі, у прямому ефірі транслював Перший національний канал (УТ-1).

Add a comment

Читати далі: На Великдень Глава УГКЦ говорив про важливість воскресіння у житті кожної людини

 

Великдень у Пирогові

Середа, 22 квітня 2009, 22:09

В Обливаний Понеділок, на другий день Великодніх Свят, лемківська церква, що розташована в музеї під відкритим небом у Пирогові, в черговий раз зібрала лемків Києва ( і не тільки лемків)   помолитися.  Ця традиційна лемківська церква збудована у 1792 році, перевезена у музей у 1974 із села Канора Воловецького району Закарпатської області. Завдяки ентузіазму наукового співробітника музею Романи Кобальчинської  10 років тому  у ній почав відправляти Службу Божу о. Богдан Чурило.

Add a comment

Читати далі: Великдень у Пирогові

 

Послання “Urbi et Orbi” Папи Бенедикта XVI

Вівторок, 21 квітня 2009, 08:38

"Дорогі брати і сестри з Рима та всього світу!

Від усього серця висловлюю Вам пасхальні вітання словами Святого Августина: "Воскресіння Господнє - це наша надія" (Августин, Sermo 261, 1). Цими словами, великий Єпископ пояснював своїм вірним, що Ісус воскрес, щоб ми, приречені на смерть, не впадали у відчай, вважаючи, що життя повністю завершується у момент смерті; Христос воскрес, щоб дарувати нам надію. Дійсно, ось одне з питань, яке найбільше непокоїть людство: «Що буде після смерті?» Сьогоднішня урочистість дозволяє дати відповідь на так важливе запитання, кажучи, що останнє слово не за смертю, адже вже тріумфує Життя. І це наше переконання ґрунтується не на звичайній людській логіці, а на історичному факті віри: Ісус Христос, розп'ятий і похований, воскрес у своєму прославленому тілі. Ісус воскрес, щоб також і ми, віруючи в Нього, мали життя вічне. Ця звістка міститься у серці Євангельського послання. Святий Павло гаряче наголошує, кажучи: "Якщо Христос не воскрес, то марна проповідь наша, марна віра ваша". І додає: "Якщо ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми - найнещаcніші з усіх людей" (1 Кор. 15,14.19). Від світанку Пасхи світ проймає нова весна надії; з цього дня розпочалося наше воскресіння, оскільки Пасха не лише позначає, якийсь момент історії, а дає початок нового стану: Ісус воскрес не для того, щоб пам'ять про Нього залишалася живою у серцях його учнів, а щоб Йому Самому жити в нас, і в Ньому ми можемо вже відчувати радість вічного життя.

Add a comment

Читати далі: Послання “Urbi et Orbi” Папи Бенедикта XVI

   

ВЕЛИКОДНІЙ ПРИВІТ БЛАЖЕННІШОГО ЛЮБОМИРА

Субота, 18 квітня 2009, 12:07

ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПА КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО
УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Високопреосвященним та Преосвященним Владикам,
всесвітлішим та високопреподобним священнослужителям,
преподобним ченцям та черницям,
дорогим у Христі сестрам і братам -
мирянам Української Греко-Католицької Церкви
та всім людям доброї волі
Add a comment

Читати далі: ВЕЛИКОДНІЙ ПРИВІТ БЛАЖЕННІШОГО ЛЮБОМИРА

 

Великоднє послання та благословення "Urbi et Orbi" Папи Венедикта XVI

Понеділок, 13 квітня 2009, 09:43

Після Святої Літургії Вселенський Архиєрей Венедикт XVI звернувся з традиційним пасхальним посланням. «Дорогі брати й сестри з Риму та усього світу! Від щирого серця складаю вам усім пасхальне поздоровлення словами святого Августина: "Resurrectio Domini, spes nostra - Господнє Воскресіння - це наша надія"», - розпочав Святіший Отець. Папа зазначив, що ця подія дає нам відповідь на запитання про те, що є після смерті. Ми, християни, можемо з впевненістю відповісти, що вона не має останнього слова, і що наприкінці тріумфуватиме Життя. «Ісус воскрес не для того, щоб пам'ять про Нього жила у серцях учнів, але для того, щоб Самому жити у нас, і у Ньому можемо втішатись радістю вічного життя», - зазначив Венедикт XVI.

Add a comment

Читати далі: Великоднє послання та благословення "Urbi et Orbi" Папи Венедикта XVI

   

Сторінка 94 з 103

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/