Головна

Конгрегація Віровчення про моральну допустимість щеплень від Covid-19

Вівторок, 22 грудня 2020, 12:02

cq5dam.thumbnail.cropped.750.422Конгрегація віровчення оприлюднила «Заувагу щодо моральності використання деяких вакцин анти-Covid-19», затверджену Святішим Отцем.

У випадку, якщо не існує альтернативного доступу до «етично бездоганних» вакцин, «морально прийнятним» є використання вакцин проти Covid-19, в розробці та виробництві яких використовувалися клітинні лінії, що походять з абортованого плоду. Однак, це жодним чином не повинно сприйматися як моральне схвалення використання таких клітин, а на розробниках, виробниках і владі лежить обов’язок дбати про те, щоб були доступними етично прийнятні вакцини. Про це йдеться в оприлюдненій 21 грудня 2020 р. «Заувазі щодо моральності використання деяких вакцин анти-Covid-19», приготованій Конгрегацією віровчення. Документ за підписом префекта та секретаря цього відомства, був представлений Святішому Отцеві під час аудієнції, наданої кардиналові Луїсові Ладарії 17 грудня. Папа схвалив його для оприлюднення.

Add a comment

Читати далі: Конгрегація Віровчення про моральну допустимість щеплень від Covid-19

 

Єпископи України: «Ми вдячні вірянам за посилену молитву та дотримання карантинних приписів»

Четвер, 10 грудня 2020, 11:40

65897456Спільне комюніке греко-католицьких і римсько-католицьких єпископів в Україні з приводу карантинних обмежень в країні.

Зібрані у Львові-Брюховичах, ми, Католицькі Єпископи, що виконуємо своє служіння в Україні, звертаємося до всіх вірних наших Церков, як рівно ж до всіх співвітчизників, аби виразити нашу солідарність та молитовну близькість у ці дні боротьби з пандемією коронавірусної хвороби.

Add a comment

Читати далі: Єпископи України: «Ми вдячні вірянам за посилену молитву та дотримання карантинних приписів»

 

П’ятдесять п’ять років після взаємного зняття католицько-православних анафем

Понеділок, 07 грудня 2020, 18:12

pavlo_vi_afinagor7 грудня 1965 року папа Павло VI та патріарх Афінагор І підписали Спільну декларацію про зняття взаємних анафем 1054 року.

На тему причин розділення між Церквою Сходу та Заходу написано вже багато текстів. Історики стверджують, що майже тисяча років тому на це вплинула ціла низка причин: політичних (розділення Римської імперії), богословських (суперечка про походження Святого Духа), культурних (різна ментальність та різні мови).

Add a comment

Читати далі: П’ятдесять п’ять років після взаємного зняття католицько-православних анафем

   

«Не можуть гроші бути цінніші за людське життя» - Глава УГКЦ під час зустрічі Всеукраїнської ради Церков з Прем’єр-міністром України

П'ятниця, 20 листопада 2020, 18:46

839791_820x360_Необхідно розуміти, що не можна мати фізичного здоров’я без духовного. Всіляко підтримую пропозицію Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Епіфанія створити робочу групу, яка б опрацьовувала питання, що стосуються карантинних нововведень для релігійних спільнот. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час зустрічі Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, що відбулася сьогодні, 20 листопада 2020 року.

Add a comment

Читати далі: «Не можуть гроші бути цінніші за людське життя» - Глава УГКЦ під час зустрічі Всеукраїнської ради Церков з Прем’єр-міністром України

 

В Україні вводять «карантин вихідного дня». На релігійних заходах — не більше 20 людей

Середа, 11 листопада 2020, 23:53

IMG_20201022_094317Кабінет Міністрів скасував адаптивний карантин і запровадив більш суворі обмеження до кінця 2020 року у відповідь на спалах COVID-19 в Україні, в тому числі для релігійних організацій.

Зміни до постанови № 641 від 22.07.2020 року, прийняті на засіданні Уряду 11 листопада, скасовують кольорове позначення різних рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Тепер карантинні обмеження будуть однаково суворими для всіх регіонів України, повідомляє Інституту релігійної свободи.

Add a comment

Читати далі: В Україні вводять «карантин вихідного дня». На релігійних заходах — не більше 20 людей

   

Сторінка 10 з 103

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/