Головна

Таємницею єдності в розмаїтті є дар

Вівторок, 02 червня 2020, 10:47

cq5dam.thumbnail.cropped.1000.563Ми всі різні, але однакові в гідності Божих дітей. Святий Дух нагадує нам про те, що джерелом єдності є дарування себе іншим, ділитися отриманим від Бога даром. На заваді цьому стоять нарцисизм, почуватися жертвою та песимізм. Думками про це Святіший Отець поділився у проповіді з нагоди П’ятидесятниці.

«Дари є різноманітні, а Дух – той самий. І служіння різноманітні, а Господь той самий. І дії різноманітні, а Бог той самий», – писав святий Павло у першому Посланні до Коринтян, уривок з якого прозвучав під час Святої Меси, яку Папа Франциск відслужив у базиліці Святого Петра у Ватикані в Неділю П’ятидесятниці 31 травня 2020 року. На відміну від того, про що оголошувалося раніше, Святіший Отець відслужив її на катедральному престолі базиліки, а в Євхаристійній молитві взяли участь коло півсотні вірних.

Add a comment

Читати далі: Таємницею єдності в розмаїтті є дар

 

«Під час Декади місійності прошу вас пам’ятати у молитві і підтримати тих, хто працює на місійних теренах нашої Церкви» — Глава УГКЦ

Четвер, 28 травня 2020, 14:33

swiatoslaw_nashe_slovoМіж святом Вознесіння і Зіслання Святого Духа ми з вами щороку переживаємо Декаду місійності. Очікуючи приходу Святого Духа, відчуваємо, як ми з Христових учнів покликані стати його апостолами, тобто благовісниками Його Євангелія. Кожен християнин має обов’язок ділитися своєю вірою. Будучи учнями Ісуса Христа ми маємо обов’язок інших людей робити Його учнями. Таку думку висловив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у своєму відеозверненні з нагоди початку Декади місійності: https://www.youtube.com/watch?v=SPwf81gigEk&feature=emb_logo

Add a comment

Читати далі: «Під час Декади місійності прошу вас пам’ятати у молитві і підтримати тих, хто працює на місійних теренах нашої Церкви» — Глава УГКЦ

 

«Повернення до «нормальності» слід було б починати саме від відновлення духовного життя, яке лежить в основі кожного здорового суспільства», — владика Богдан Дзюрах

Середа, 13 травня 2020, 12:10

f5184bb8232846e1Владика Богдан Дзюрах окремим пунктом застановився над темою людського здоров’я. Сьогодні, у період пандемії коронавірусу, це питання особливо турбує багатьох людей. Але чи завжди ми вірно ставимося до нього та плекаємо його?

За словами владики Богдана, ми не можемо дивитися на власне здоров’я лише частково, беручи до уваги тільки фізичний, тілесний вимір. «Вияв повного людського здоров’я — це поклоніння живому Богові. Бо людина, яка прагне бути здоровою тілесно і душевно, тобто здоровою у повноті, обов’язково скеровуватиме свої думки і кроки до храму, назустріч Богові», — зазначив проповідник.

Add a comment

Читати далі: «Повернення до «нормальності» слід було б починати саме від відновлення духовного життя, яке лежить в основі кожного здорового суспільства», — владика Богдан Дзюрах

   

Шляхами Мойсея (нотатки подорожнього)

Середа, 29 квітня 2020, 10:00

101За легендою, той, хто зустріне схід сонця на горі Мойсея в Єгипті, – отримає відпущення усіх гріхів. Зацікавлений такою перспективою, спеціальний кореспондент Дмитро Мірецький на власному досвіді переконався, що спокутувати гріхи в такий спосіб зовсім не так вже і легко…

Add a comment

Читати далі: Шляхами Мойсея (нотатки подорожнього)

 

Звернення Синоду Єпископів КГВА до духовенства УГКЦ про зцілення ран війни

Вівторок, 28 квітня 2020, 14:00

1AD11ACA-EE3D-4042-8245-92752A4D4B09_w1023_r1_s

«ЙОГО РАНАМИ МИ ЗЦІЛЕНІ…» (ІС. 53, 5):

ЗВЕРНЕННЯ

Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до духовенства УГКЦ про зцілення ран війни

Дорогі співбрати в Христовому священстві!

Важкі випробування, що випали на долю українського народу упродовж лихоліть війни, принесли в наші родини багато страждань, залишили зраненим не одне покоління. В останніх часах вони ще й помножилися новітньою пандемією хвороби коронавірусу COVID-19. Водночас, протягом усіх цих років ми стали свідками небувалої жертовності та самопосвяти наших людей. Беззастережна готовість українських воїнів впевнено боронити свою Батьківщину дарувала надію мільйонам наших співвітчизників і стала для всього світу промовистим символом жертовної посвяти та відданого служіння. Небувалий розвій волонтерського руху, що об’єднав українців не лише в нашій країни, а й на всіх континентах, виявив потенціал добра, прихований у глибинах української душі. Наші священники, як військові капелани, зі щирою вірою, любов’ю та відданістю вирушили в район бойових дій, щоб духовно послужити воїнам-захисникам.

Add a comment

Читати далі: Звернення Синоду Єпископів КГВА до духовенства УГКЦ про зцілення ран війни

   

Сторінка 10 з 102

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/