Головна

Християнське вчення

«Не бійтеся» чи «Не знаю, хто ви»?

П'ятниця, 09 серпня 2013, 18:15

З блогу Апостольського нунція в Україні, Його Високопреосвященства Томаса Едварда Ґалліксона.

Аж ото сказав хтось до нього: «Господи, чи мало буде тих, що спасуться?» Він відповів їм: «Силкуйтеся ввійти через тісні ворота, багато бо, кажу вам, силкуватимуться ввійти, але не зможуть. І як господар устане й замкне двері, а ви, зоставшися знадвору, почнете стукати у двері та казати: Господи, відчини нам! — він відповість вам: Не знаю вас, звідкіля ви. Add a comment

Читати далі: «Не бійтеся» чи «Не знаю, хто ви»?

 

«Передайте один одному знак миру»

Неділя, 04 серпня 2013, 18:58

знак миру

В Євхаристії ми беремо участь як люди грішні та слабкі. Тому на початку літургії визнаємо: «Сповідаюся Господу Богу всемогутньому і вам, брати і сестри, що безмірно согрішив я думкою, словом, учинком і недбальством».

Гріх зачіпає всі сфери нашої особистості та щоденного життя: учинків, слів, думок, емоцій. Там, де поганий задум і нечистий намір, там є гріх.

Add a comment

Читати далі: «Передайте один одному знак миру»

 

Блаженні тихі, бо вони успадкують землю

П'ятниця, 19 липня 2013, 21:02

 Він не буде ні змагатися, ні кричати і голосу його ніхто не буде чути на майданах. Він очеретини надломаної не доломить і гнота тліючого не загасить, аж поки не доведе право до перемоги. На його ім'я будуть надіятися погани. (Мт 12, 19-20)

Мені, як священику, частенько доводиться чути нарікання різних людей такого типу: «чому Бог його не покарає», «скільки вже можна терпіти», та прокльони типу «Бог напевно його покарає».

Add a comment

Читати далі: Блаженні тихі, бо вони успадкують землю

   

Каплички, якими вони бувають та чим відрізняються від церков і храмів

Понеділок, 08 липня 2013, 16:35

Кожний із нас неодноразово бачив ці маленькі церкви без вівтаря, чув слова – капелла та капличка і напевне задумувався над тим чому люди будують їх, ці невеликі та схожі на церкви будівлі, у чому відмінність капличок від церков, а головне чи справді вони є такими ж енергетично сильними місцями як храми та церкви освячені патріархатом, мощами святих та чудодійними іконами?В цій статті ми намагатимемось дати Вам відповіді на ці запитання. Сподіваємось, що наша розповідь про каплички сподобається і буде корисною для Вас.

Отже – Капличка. Згідно енциклопедії – це невелика християнська будівля без спеціального приміщення для вівтаря. А ось церква та сам народ здатні розповісти нам про ці будівлі значно більше.

Add a comment

Читати далі: Каплички, якими вони бувають та чим відрізняються від церков і храмів

 

Що таке відпуст (індульгенція)?

Четвер, 20 червня 2013, 11:14

відпуст

Церква вважає гріх смертельно небезпечним духовним захворюванням, яке можна порівняти з такими фізичними хворобами, як рак, СНІД, або з наркотичною залежністю.

Особливість цього духовного захворювання полягає в тому, що сама людина свідомо і добровільно вводить його в себе - як і в разі використання наркотиків. Спочатку людина відчуває задоволення, але потім незрима сила послідовно руйнує людський організм і, зрештою, - знищує його...

Add a comment

Читати далі: Що таке відпуст (індульгенція)?

   

Сторінка 101 з 116

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/