Милосердя
ПОЖЕРТВИ ПАРАФІЯН ЦЕРКВИ СВ.ЧУДОТВОРЦЯ НА АСКОЛЬДОВІЙ МОГИЛІ У КВІТНІ 2023 Р. Б.
Субота, 27 травня 2023, 17:05
Господи Боже, Спасителю наш милостивий, Ти все твориш і будуєш на спасіння роду людського. Прийми ж ці щирі пожертви, принесення Тобі, а цих жертводавців спаси і помилуй, нагороди їх Твоєю небесною благодаттю, і подай їм відпущення гріхів, і вчини їх учасниками Царства Твого.
Жертводавці: Призначення:
Пелехович Олег благодійна пожертва
Вельгош Тарас благодійна пожертва
Гніздовський Володимир десятина
Бойко Ігор благодійна пожертва
Мельник Микола благодійна пожертва
Ігор десятина
Соколова Лариса десятина
Колотій Оксана благодійна пожертва
Карпа Світлана благодійна пожертва
Харчук Ніна благодійна пожертва
Ховалко Галина благодійна пожертва
Гордуз Віталій благодійна пожертва
Лозова Валентина благодійна пожертва
Романик Роман благодійна пожертва
Антонович Мирослава благодійна пожертва
Милостиню роби згідно з тим, що маєш;
Коли у тебе достатків повно,Роби з них,
а коли мало маєш, то не бійся з того дати.
Бо так готуєш собі добрий скарб
На день потреби.
(Товит 4. 8-9)
Add a comment
«We pray for you» («Ми молимось за вас»)
Субота, 27 травня 2023, 16:29
З 2016 року визначили Неділю після Вознесіння днем молитви та солідарності з Католицькою Церквою за жертводавців та партнерів КА до молитовної солідарності з жертводавцями та партнерами Київської Архиєпархії з-за кордону, та християнами у цілому світі.
Наша спільна молитва дуже важлива саме в цей час, напередодні П’ятидесятниці, адже щороку саме на Зіслання Святого Духа по всіх парафіях Німеччини проводиться збірка на Реновабіс, задля солідарної підтримки вірних у центральній і східній Європі.
Для Аскольдової могили це допомога в відбудови і реставрації нашої Церкви в 1997-98 роки фінансовою допомогою Renovabis
З початку російської агресії в Україні 24 лютого 2022 року отримали допомогу на проект кухня соціальна для біженців війни і потребуючих.
Молимось і просимо Божого благословіння для наших добродітелей.
Прес служба Аскольдова могила
Add a comment«Роби Good»
Вівторок, 22 грудня 2020, 09:56
«Бог спрямовує до добра того, хто любить Його. Довіряймо Богові та крокуймо вперед. З Богом будь-яка пташка, яка відчуває, що галузка гойдається, далі співає, бо знає, що має крила.» (поради Дона Боско)
День Святого Миколая, одне з улюблених свят дітей та дорослих, це свято добра, милосердя, щедрості, радості, доброзичливості, чуйності, мудрості, любові. Святий Миколай справжній, народився та зростав у заможній християнській родині, в другій половині третього століття, в місті Патарах, у старовинній Ликіі, як подає життя святих, був доброю та чуйною людиною, жив у достатку, але бачивши потребуючих, не міг залишатися байдужим і Божа Мудрість супроводжувала та провадила його. Праведне життя Св. Миколая, заохочує багатьох людей бути великодушним та робити прості й добрі речі щодня, і є дуже багато людей, яких так і називають добродіями.
«Залишиться вам одне — те, що ви дали вбогому!» Послання Синоду Єпископів УГКЦ 2020 року
Четвер, 05 листопада 2020, 20:06
І. «Бідних матимете з собою повсякчас» (Ів. 12, 8): лики і виміри убозтва навколо нас
1. Цим посланням Синоду Єпископів УГКЦ ми, ваші пастирі, прагнемо спільно з вами скерувати наш погляд до стражденної вбогої людини, мовчазний крик якої часто не досягає вух і сердець наших сучасників. Проте вбогі мають особливе місце в серці люблячого Бога, Отця Небесного, який бідного рятує і підносить, засмученим дає зазнати щастя (пор. Пс. 5, 11. 15), а нас взиває устами свого пророка Ісаї «кайдани несправедливости розбити, пута кормиги розв’язати, пригноблених на волю відпустити, кожне ярмо зламати, з голодним своїм хлібом поділитись, увести до хати бідних, безпритульних, побачивши голого, вдягнути його, від брата свого не ховатись» (Іс. 58, 6–7).
Add a commentЩе в древньому Римі дбали про бідних
Субота, 06 червня 2020, 09:47
Відомо, що в Древньому Римі імператори тодішньої найбільшої держави у світі роздавали найзлиденнішій частині мешканців столиці хліб та сестерції, цебто тодішні гроші. Багато віків у Давньому Римі існувало багатобожжя, що відбилося у безсмертній поемі Вергілія «Енеїда». Своєрідний переклад цієї поеми зробив наприкінці 18-го століття українець Іван Петрович Котляревський, з чого й почалась новітня українська література. Отак перейняв на український лад героїв Вергілієвої «Енеїди» знаменитий і безсмертний полтавчанин.
Більше статей...
Сторінка 2 з 17