Головна

Милосердя

БФ «КАРІТАС КИЇВ» ВЕЛИКДЕНЬ СВЯТКУВАВ ІЗ ПОТРЕБУЮЧИМИ

Вівторок, 22 квітня 2014, 11:45

«Радість Христового Воскресіння цьогоріч змогли відчути і підопічні Київського Карітасу, - безхатченки й діти вулиці, самотні літні люди, діти із кризових сімей та бідні сім’ї, яким допомагає БФ «Карітас Київ». Ми розділили із ними їхні святкові Великодні столи, які накрили завдяки доброчинцям та милосердним людям», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

Add a comment

Читати далі: БФ «КАРІТАС КИЇВ» ВЕЛИКДЕНЬ СВЯТКУВАВ ІЗ ПОТРЕБУЮЧИМИ

 

Творіть добро

Вівторок, 14 січня 2014, 16:27

«Ходить по землі святий Миколай» -  радісно лунало 25 грудня зі святково прикрашеної зали в Кропивнянському дитячому будинку для дітей шкільного віку. Адже там відбувалася чергова зустріч з бажаними гостями, які продовжили дітям чудове свято – день Святого Миколая аж до кінця грудня.

А гості й справді були дуже бажаними: настоятель греко-католицької церкви отець Ігор та отець Юрій є давніми друзями наших вихованців.

Add a comment

Читати далі: Творіть добро

 

Різдвяне свято для дітей БФ «Карітас Київ»

Субота, 11 січня 2014, 21:58

«9 січня 2014 року для дітей благодійного фонду «Карітас Київ» відбулося Різдвяне свято. Свято було незвичайне тим, що проходило в Ігроленді ТРЦ Sky Moll, який організували його працівники. Участь взяло майже 40 дітей віком від 5 до 12 років із багатодітних, малозабезпечених сімей, діти напівсироти та сироти», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

Add a comment

Читати далі: Різдвяне свято для дітей БФ «Карітас Київ»

   

Святий Миколай завітав до дітей БФ «Карітас Київ»

П'ятниця, 27 грудня 2013, 01:02

19 грудня 2013 року у благодійний фонд «Карітас Київ» завітав св. Миколай, де відбулось святкування свята Миколая Чудотворця для дітей, які відвідують центр. В святкуванні взяли участь вісімдеять учасників – підопічних дітей. Особливо поважними гостями свята були актори, які виступали перед дітьми із багатодітних та неблагополучних сімей із виставою «Подарунки св. Миколая».

Add a comment

Читати далі: Святий Миколай завітав до дітей БФ «Карітас Київ»

 

«Благодійність це стан душі, що не має географічних кордонів»

Четвер, 26 вересня 2013, 22:36

Однією з найголовніших справ свого життя відомий німецький музикант вбачає в тому, щоб допомагати іншим. Для нього благодійність  - не просто красиві вчинки та яскраві слова, а щире прагнення бути потрібним  в скрутну хвилину.

Кремезний та сильний – таке перше враження справляє Інуса Давуда. В знаки дається спортивне минуле – в 90-х він ставав багаторазовим чемпіоном Північної Німеччини з боксу в важкій вазі. Проте це тільки на перший погляд - насправді Інуса дуже привітний та щирий.

Add a comment

Читати далі: «Благодійність це стан душі, що не має географічних кордонів»

   

Сторінка 10 з 16

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/