Головна

Митецька сторінка

ХУДОЖНИЦЯ МАРИНА СОЧЕНКО: «І ПІД ЧАС ПОВІТРЯНИХ ТРИВОГ, І ПІД ЧАС БЛЕКАУТІВ БРАЛА ДО РУК ПЕНЗЛИКА, МОЛИЛАСЯ І ПИСАЛА ПРИ ЛІХТАРИКУ…»

П'ятниця, 22 грудня 2023, 15:35

Художниця Марина Соченко волонтерить із часів Революції Гідності. На замовлення греко-католицької громади церкви Святого Миколая на Аскольдовій Могилі, в малій військовій каплиці Зведення Чесного Хреста Господнього, створила знаковий твір «Покрова Богородиці», присвячений захисникам України різних періодів історії.

У складі високомобільної групи Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ з 2017 року регулярно буває на передовій, звідки привозить портрети захисників України.

Add a comment

Читати далі: ХУДОЖНИЦЯ МАРИНА СОЧЕНКО: «І ПІД ЧАС ПОВІТРЯНИХ ТРИВОГ, І ПІД ЧАС БЛЕКАУТІВ БРАЛА ДО РУК ПЕНЗЛИКА, МОЛИЛАСЯ І ПИСАЛА ПРИ ЛІХТАРИКУ…»

 

У Львові відбулася духовно-мистецька програма до 90-річчя блаженнішого Любомира

Четвер, 21 грудня 2023, 14:51

Добіг до завершення рік, присвячений 90-річчю блаженнішого Любомира Гузара. Велична Духовно-мистецька програма «БУТИ ЛЮДИНОЮ…» 18 грудня зібрала повну залу Львівської національної опери тих, для кого кардинал Любомир був і залишається дороговказом.

«Заповіт, який залишив нам блаженніший Любомир ? „Бути людиною“ ? це перш за все спонука для кожного подивитися на себе, запитати себе, якою я є людиною. Заповіт „Бути людиною“ має стати для нас іспитом сумління», ? наголосив у зверненні на духовно-мистецькому вечорі архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк.

Add a comment

Читати далі: У Львові відбулася духовно-мистецька програма до 90-річчя блаженнішого Любомира

 

Студія петриківського розпису на Аскольдовій могилі. Звіт за листопад.

Понеділок, 04 грудня 2023, 20:24

У листопаді місяці 2023 р.Б. Студію відвідали троє дітей та шестеро дорослих.

Було проведено два заняття.

Теми занять:

1. Вправи котячим пензликом. Вітальна листівка «Ягідки». Вправи на основи композиції (композиція в колі, прямокутнику). Теорія петриківського розпису та різні техніки виконання (залежно від інструменту).

2. Вправи на основи композиції (композиція в овалі, трикутнику). Основи колористики:  кольорові гармонії.

Лідерів відвідування немає, є нові учні.

Ганна Шостак, спеціально для «Оранти».

Add a comment
   

Благодійний концерт

Четвер, 06 липня 2023, 20:03

Add a comment
 

ІКОНОПИСНА ШКОЛА «НАТХНЕННЯ» Київ

Четвер, 22 червня 2023, 22:23

Запрошуємо приєднуйтесь. Пан Дмитро (з Бахмута), п.Ганна (з Маріуполя), місцеві київляни та з інших міст, усі стараються над своїми іконами.
Запрошуємо, приєднуйтесь)
Дякуючи Богу і нашим захисникам школа іконопису діє
Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНЕ навчання та практичне заняття по написанні народної ікони на склі (дошці) для тимчасово переміщених осіб!!!! (дякуючи добродіям)

Add a comment

Читати далі: ІКОНОПИСНА ШКОЛА «НАТХНЕННЯ» Київ

   

Сторінка 1 з 91

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/