Головна

Християнське вчення

Венедикт Алексійчук

Четвер, 06 липня 2023, 19:56

Важливо наголосити, що все Господь нам дає, щоб ми служили іншим. Він усе дає мені це з якоюсь метою. Тому так важливо питати себе, для чого Господь послав мені те чи інше. Кожен із нас має якусь місію і є важливий для Бога. Важливо любити тих людей, яких Бог поставив на моїй життєвій дорозі.

Завжди доречно запитувати себе, як я можу послужити тим, хто на моїй життєвій дорозі. Завжди можемо щонайменше виділити час і увагу.  Важливо бути свідомим своє місії саме у цей історичний час. А скільки у світі є нещастя й убогости, самотности й смутку, болю й страждання!

Add a comment

Читати далі: Венедикт Алексійчук

 

«Символ віри»: заглянути у майбутній вік

П'ятниця, 23 квітня 2021, 10:28

his-beatitude-45-2У 45-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над дванадцятим членом «Символу віри»: «Вірую в життя майбутнього віку». Нижче пропонуємо текстову версію катехизи.

Слава Ісусу Христу!

Дорогі в Христі брати і сестри, сьогодні ми завершуємо нашу мандрівку через члени «Символу віри» – той збір головних істин християнської віри. Cьогодні ми роздумуватимемо над завершальним, дванадцятим членом «Символу віри», який нам каже, що ми віримо в життя майбутнього віку. Ця остання частина «Символу віри» проголошує, що ми, як створіння, як люди, як Божі сини і доньки,  створені не для смерті, а для життя. Ми вже говорили про віру християн у воскресіння і в попередніх наших роздумах.

Add a comment

Читати далі: «Символ віри»: заглянути у майбутній вік

 

«Символ віри»: яким буде наше воскресіння і чи всі воскреснуть?

Вівторок, 06 квітня 2021, 14:24

his-beatitude-44-2У 44-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над одинадцятим членом «Символу віри»: «Очікую воскресіння мертвих». Нижче пропонуємо текстову версію катехизи.

Слава Ісусу Христу!

Дорогі в Христі брати і сестри, продовжуємо наші роздуми над членами нікейсько-царгородського «Символу віри», який становить осердя, збір головних істин віри нашої Церкви. Сьогодні ми роздумуватимемо над одинадцятим членом «Символу віри»: «Очікую воскресіння мертвих».

Add a comment

Читати далі: «Символ віри»: яким буде наше воскресіння і чи всі воскреснуть?

   

«Символ віри»: яке місце займає Хрещення в житті людини?

Середа, 17 березня 2021, 21:02

his-beatitude-43-2У 43-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над десятим членом «Символу віри»: «Ісповідую одне Хрещення на відпущення гріхів». Нижче пропонуємо текстову версію катехизи.

Слава Ісусу Христу!

Дорогі в Христі брати і сестри, продовжуємо нашу духовну мандрівку, вивчаючи члени нашого «Символу віри». Сьогодні розглянемо його десятий член, який каже, що ми віримо в одне Хрещення на відпущення гріхів.

Add a comment

Читати далі: «Символ віри»: яке місце займає Хрещення в житті людини?

 

«Символ віри»: що таке Церква?

Середа, 10 березня 2021, 11:24

his-beatitude-42-2У 42-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над дев’ятим членом «Символу віри»: «Вірую в єдину, святу, соборну й апостольську Церкву». Нижче пропонуємо текстову версію катехизи.

Слава Ісусу Христу!

Дорогі в Христі брати і сестри, минулого розу ми роздумували над восьмим членом «Символу віри», у якому ісповідуємо божество Святого Духа. Ми відкривали Його освячувальну дію в житті людини, говорили про Його благодать.

Add a comment

Читати далі: «Символ віри»: що таке Церква?

   

Сторінка 1 з 116

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/