Головна

Тема номера

З нагоди Дня матері: Листи матерів полеглих Героїв до своїх синів у рамках проєкту «Листи війни»

Понеділок, 11 травня 2020, 11:09

08-05-20-1Метою проєкту є вшанування пам’яті загиблих сучасних Героїв, підтримка родин полеглих, виховання патріотизму, активної громадянської позиції у молоді, привернення уваги міжнародної спільноти до війни в Україні.

Основним завданням проєкту «Листи війни» є виховання історичної пам’яті, утвердження у свідомості громадян України патріотичних цінностей, поваги до військовослужбовців, родин полеглих сучасних Героїв.

Add a comment

Читати далі: З нагоди Дня матері: Листи матерів полеглих Героїв до своїх синів у рамках проєкту «Листи війни»

 

Блаженніший Святослав: «Сьогодні наші священники зі сльозами на очах кажуть: Ви не можете зайти до храму»

Середа, 22 квітня 2020, 14:37

5shevchukМіж сотнями новин про коронавірус, карантин і його порушників нам усім не вистачає доброти та світла. Але воно є – всередині нас і ззовні.

Цієї неділі, 19 квітня, світла має бути особливо багато. Значна частина українців святкуватиме Великдень. Уперше – дистанційно, без черги із пасхальних кошиків біля храму, без найближчих за святковим столом.

Add a comment

Читати далі: Блаженніший Святослав: «Сьогодні наші священники зі сльозами на очах кажуть: Ви не можете зайти до храму»

 

Глава УГКЦ: «Не плекаймо апокаліптичних настроїв. Це шкідливо для нашого здоров'я!»

П'ятниця, 17 квітня 2020, 09:36

z_xrestomНе слід боятися, що закінчується якийсь період нашої глобальної культури. Я би не радив плекати апокаліптичні настрої, бо це є дуже шкідливо для вашого здоров’я. Господь Бог завжди є союзником здоров’я людини.

Таку думку висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в ефірі радіо «Марія», відповідаючи на запитання про те, чи скоро апокаліпсис?

Add a comment

Читати далі: Глава УГКЦ: «Не плекаймо апокаліптичних настроїв. Це шкідливо для нашого здоров'я!»

   

Владика Степан Сус: “Сказати Богові усе, що лежить на серці – це наша Сповідь під час карантину”

Середа, 15 квітня 2020, 10:56

19-8Триває Страсний тиждень. Це особливий час духовного приготування до Великодня. Зазвичай велика кількість вірян у цей період приступала до Таїнства Покаяння, щоденно перебувала у храмі на Богослужіннях. Сьогодні, через карантин такої можливості немає.  Куріальний єпископ Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зігріса Владика Степан Сус у ефірі “Твого міста” розповів,чому Страсний тиждень – це час духовної радості,де знайти цю радість на карантині, за що ми можемо бути вдячними сьогодні і чому, на його думку, карантин приведе до храму чимало нових людей. Водночас Владика розповів як відбуватиметься пошанування плащаниці з огляду на карантинні обмеження.

Add a comment

Читати далі: Владика Степан Сус: “Сказати Богові усе, що лежить на серці – це наша Сповідь під час карантину”

 

Pope Francis says pandemic can be a ‘place of conversion’ - Папа Римський назвав пандемію відповіддю природи на зміни клімату

Четвер, 09 квітня 2020, 19:28

06Pope Francis leads a prayer service in St Peter’s Square, empty because of the coronavirus

Photo: CNS/Vatican Media

In an exclusive interview recorded for The Tablet – his first for a UK publication – Pope Francis says that this extraordinary Lent and Eastertide could be a moment of creativity and conversion for the Church, for the world, and for the whole of creation.

Add a comment

Читати далі: Pope Francis says pandemic can be a ‘place of conversion’ - Папа Римський назвав пандемію відповіддю природи на зміни клімату

   

Сторінка 14 з 146

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/