Тема номера
Топ-10 цікавих фактів із життя Митрополита Андрея Шептицького
Середа, 29 липня 2020, 11:33
Цього дня, 29 липня 1865 р., у Прилбичах з’явився на світ український святий – Роман Марія Александер граф Шептицький – наш Великий Митрополит.
Факт 1. Походив з однієї з найбільш знаних у Львові родин – графів Шептицьких
Родина Шептицьких – це одна з найдавніших українських боярських родин, яка дала нашій країні багато відомих імен у розвитку греко-католицької та польської римо-католицької Церков. (Серед них Варлаам, Атанасій і Лев Шептицькі, єпископи львівські).
Читати далі: Топ-10 цікавих фактів із життя Митрополита Андрея Шептицького
«Святкувати святий день — це означає віддати його Богові і ближньому», — Глава УГКЦ про недільний відпочинок
Вівторок, 28 липня 2020, 12:08
Святкувати святий день — це означає віддати його Богові і ближньому. Шість днів на тиждень людина забирає собі, бо виконує справи, від яких залежить її добробут, адже людина живе з праці своїх рук. Сьомий день потрібно віддати Богові, як знак, що остаточно ми живемо не лише з праці своїх власних рук, а ми живемо через те, що Бог нам це життя посилає. Про це сказав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ.
«Як правильно святий день святкувати?» — запитує Блаженніший Святослав, вказуючи, що це наш обов’язок. Ба більше, — Божа заповідь.
Add a commentБлаженніший Святослав застерігає сучасну людину перед спокусою під час відпочинку віддатися на поталу різним життєвим насолодам
Четвер, 16 липня 2020, 13:24
Справжній відпочинок не має на меті виснажити наші психічні, духовні й фізичні сили чи наші кишені, він має на меті нас відновити. Той, хто правильно відпочиває, повинен знайти гармонію не тільки між працею і відпочинком, а й між молитвою та іншими видами своєї діяльності. На цьому наголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ.
Як не бути невігласом: 7 порад із Біблії
Четвер, 09 липня 2020, 07:12
Біблія говорить про невігласів не для того, щоб висміяти, але щоб показати нам, як уникнути дурості в нашому власному житті. Перший крок до мудрості – це знання, як же не бути дурнем.
Докіль, придуркуваті, дурноту любитимете? | Докіль насмішники кохатимуться в насмішках, | безумні ненавидітимуть науку?(Пр.1. 22)
Add a commentДесять думок Блаженнішого Святослава про світ, сім’ю, війну, освіту, Церкву
Вівторок, 07 липня 2020, 07:44
У червневому випуску «Відкритої Церкви» Глава УГКЦ розповів про місце Церкви в посткоронавірусному світі, дав оцінку стихійному лиху на Заході України, відповів на запитання співрозмовника про власне бачення нинішнього стану війни на Сході країни. Юрій Бутусов, головний редактор інтернет-порталу «Цензор.нет», запитав в Отця і Глави УГКЦ також про українську систему освіти і виховання та поцікавився, який навчальний заклад Блаженніший поставив би в приклад. Нижче пропонуємо 10 вибраних думок Предстоятеля УГКЦ на ці теми.
Читати далі: Десять думок Блаженнішого Святослава про світ, сім’ю, війну, освіту, Церкву
Більше статей...
Сторінка 11 з 146