Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

15 - річний ювілей Згромадження Cестер Cлужебниць Непорочної Діви Марії у Києві

Понеділок, 01 червня 2009, 23:32

30-31 травня відбулися святкування 15-ї річниці служіння сестер служебниць Непорочної Діви Марії в м. Києві. Святкування почались у суботу із Божественної Літургії. Після літургії сестер привітав Блаженнійший Любомир Гузар. Він подякував сестрам за велику працю яку вони виконують. А це і катехизація дітей, праця з молоддю, упорядкування храмів та ще багато інших проявів милосердя, які відповідають життєвому кредо Йосафати Гордашевської: «Виховувати серце народу і служити народові там, де є найбільша потреба».

Після привітання Блаженнійшого вечір продовжився Вечірньою, після якої молодь провела молитву у Дусі Тезе. Молитва складалась із розважань Йосафати. У своїх розважаннях Йосафата повністю довіряла себе Господу, покладалась на його волю, закликала частіше роздумувати над стражданнями Христа у яких потрібно черпати сили для виконування свого покликання.

Add a comment

Читати далі: 15 - річний ювілей Згромадження Cестер Cлужебниць Непорочної Діви Марії у Києві

 

«Аскольдів Глас» - 2009

Вівторок, 26 травня 2009, 18:37

24 травня у греко-католицькій церкві святого Миколая, що на Аскольдовій могилі, відбувся фестиваль «Аскольдів Глас».Саме на цей день припало ще свято літнього святого Миколая.

Add a comment

Читати далі: «Аскольдів Глас» - 2009

 

Екскурсія до Чернігова

П'ятниця, 15 травня 2009, 16:04

Місяць травень багатий на вихідні і це нагода поїхати відпочити або здійснити екскурсійну поїздку. Так молодь з церкви св. Миколая Чудотворця, що  на Аскольдовій Могилі разом із сестрою Стефанією відвідали місто Чернігів. До Чернігова їхати всього дві години маршруткою. Першою нашою зупинкою був собор Святого Спаса, який було збудовано за часів князя Мстислава. Цей собор називають найбільш візантійським, який був на Київській Русі. Споруда вражає своїми розмірами: глибина підмурків 4-5 метрів, товщина стін понад 1,5 метри, висота споруди в середині від підлоги до головної бані 29 метрів. В середині собор оформлено у візантійському стилі. Стіни храму прикрашено фресковим живописом, на якому зображені картини із Старого і Нового Завітів.

Add a comment

Читати далі: Екскурсія до Чернігова

   

Рідна мати моя…

Понеділок, 11 травня 2009, 09:57

10 травня у греко-католицькій церкві святого Миколая, що на Аскольдовій могилі, відбувся дитячий концерт, який було присвячено Дню Матері.

Художній керівник мистецького гурту Тетяна Стефанишин щирою усмішкою благословила учасників творчого дійства і концерт розпочався. Це були не просто «сухі» вірші чи відомі пісні. Кожна пісня, що звучала зі сцени, виходила від серця, кожне слово мало глибокий зміст. Глядачі, а їх зібралося чимало, щирими аплодисментами віддячували за гарну майстерність.

Add a comment

Читати далі: Рідна мати моя…

 

Служіння хворим у Київському деканаті УГКЦ (частина 2)

Субота, 09 травня 2009, 23:29

Сьогодні, у переддень неділі Розслабленого, спільну молитву за недужих (онко хворих) діток відслужив отець Анатолій Тесля у національній спеціалізованій дитячій лікарні «Охматдит» (відділення онкогематології). Провідати своїх недужих однолітків разом з отцем прийшли бездоглядні діти, якими опікується наша церква св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі. Невеличкі гостинці від св. Миколая, спільна молитва, живе спілкування додали хворим діткам трішечки радості.

Add a comment

Читати далі: Служіння хворим у Київському деканаті УГКЦ (частина 2)

   

Сторінка 103 з 109

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/