Головна

Стежками Йосипа Сліпого

З року в рік парафіяни церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі двічі на рік проводять пішу прощу від Заздості до Зарваниці. Першу у часі перед Великоднем і другу на початку вересня.

Цьогорічнапроща-паломництво проходила на честь вшанування світлої пам'яті Блаженного Патріарха Йосифа Сліпого. Київ-Заздрість-Зарваниця.7-9 вересня 2012 р.

Загальний намір прощі-паломництва - "За прощення і спасіння для всього Українського народу, за Боже благословення для духовного Проводу Української Христової церкви та об'єднання всіх християн в Україні у єдиній помісній Українській Христовій Церкві під проводом Київського Патріарха, за Боже благословення для Української держави, всього державного проводу, за єдність влади і народу, за звільнення від облуди ворожнечі і розбрату, за просвітлення в дусі миру і любові і пізнання Божої волі напередодні відповідального завдання для кожного українця - обрання на наступний термін нової благословенної Богом і справедливої законодавчої влади - Верховоної ради України".

Фото та матеріал Андрія Коковського

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/