Головна

Зустріч, присвячена душпастирству іммігрантів в Італії

У Римі, від 27 до 29 жовтня 2008 р., пройшов національний симпозіум фундації «Migrantes» при Єпископській Конференції Італії, яка відповідає за душпастирство мігрантів. Темою зустрічі є «Церковна інтеграція мігрантів в Італії». Симпозіум покликаний звернути увагу на дійсність духовного супроводу та інтеграції різних іммігрантських спільнот, присутніх в Італії, проаналізувавши діяльність спеціальних структур, починаючи від різних служінь в парафії і закінчуючи душпастирськими координаторами в Італії. Порушено також теми екуменізму та міжрелігійного діалогу, сім'ї мігранта, надання допомоги жертвам торгівлі людьми.

Під час відкриття зустрічі, Кардинал Ренато Мартіно, Президент Папської Ради «Справедливість і мир» та Папської Ради дунпастирства мігрантів та подорожуючих, звернув увагу на той факт, що серед іммігрантів, які прибувають до Італії, є щораз більше жінок. «Фізичне чи психічне насильство щодо іммігранток є одним з найчастіших випадків порушення прав людини», - зазначив кардинал Мартіно. Він також заторкнув питання дедалі зростаючої кількості дітей іммігрантів в італійських школах, а також запевнення можливості навчання дітям тих, хто перебуває в країні нелегально, та заохотив душпастирів, які працюють в середовищі іммігрантів, звертати належну увагу на мову, культура та історію країн, з яких ті походять.

У симпозіумі брали участь і представники українців в Італії, делегацію яких очолював о. Олександр Сапунко, пасторальний координатор для українців в Італії.

За матеріалами: http://www.radiovaticana.org/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/