Головна

Вони назавше залишаться юними

Юність – роки становлення особистості, юність – роки безтурботного переходу від дитинства до зрілості. Саме так сьогодні ми сприймаємо ЮНІСТЬ.

Як сприймали свою юність студенти, які дрібкою солі стали на захист своєї держави проти безжалісної навали? Тоді вони не знали і не прагнули через століття стати героями. Тоді, вони добре усвідомлювали, що йдуть на вірну смерть. Та їхня любов до брата свого, до народу свого, до держави своєї була вище над усе, вища за смерть – «НАЙБІЛЬША ЛЮБОВ – ЖИТТЯ ПОКЛАСТИ ЗА ДРУЗІВ».
Через століття для кожного українця 33 юнака – ГЕРОЇ.

Сьогодні 29 січня, на 94 рік з дня їхнього героїзму, коштами і стараннями меценатів-парафіян церкви св. Миколая Мир Лікійського на Аскольдовій Могилі у скрижалі історії внесено нову історичну пам’ятку, посвячено сакральний Козацький Хрест, як пам’ять, як шану, яки визнання. Блаженніший Святослав, глава УГКЦ, у спів служінні з владикою Київської єпархії УГКЦ Йосифом, священиками УГКЦ, УПЦ, парафіянами церкви та спільнотою Києва у поминальному молебні, у молитвах просили заступництва для їхніх героїчних душ, спільно освятили Хрест.

За словами настоятеля церкви, на Аскольдовій Могилі, митрофорного-протопресвітера Ігоря Онишкевича, наступним кроком вшанування пам’яті Героїв Крут стануть пошуки та розкопки останків юних Героїв, для поховання за усіма християнськими канонами.
Світла і вічна пам’ять юним Героям, вірним синам України.

Матеріал, та фото Любові Михайлюк, «»Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/