Головна

Свято для дітей

19 грудня 2010 р. Б о 14:30 в актовому залі Національного транспортного університету. відбулося святкування парафіяльного свята св. Миколая Чудотворця.

Святкування розпочалося концертом, присвяченим цьому вельмившанованому в українському народі святому. Врочисто, по святковому, прибрана зала занурювала присутніх у передріздвяну атмосферу. Прибрані іграшками колони, наче присипана снігом сцена, прикрашена квітами, ялинками та гірляндами створювали святковий настрій.

Метою організованого свята було привітання дітей парафії та дітей-сиріт зі святом св. Миколая і таким чином відзначити 20-ліття парафії церкви святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі. Гостей і парафіян церкви радували дзвінкі голосочки юних артистів, які проказували молитви, співали пісні та декламували вірші святому Миколаєві. Тому тим діткам, які були чемні і слухняні цілий рік, святий Миколай роздавав подарунки. Його помічниками були члени молодіжної спільноти церкви святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі.

Після концерту дітей та дорослих чекав солодкий стіл. Пряники, пиріжки, мандаринки, гарячий чай та каву спільно смакували всі присутні та ділилися приємними враженнями.

Матеріал Шеремети Оксани, фото Ярослава Павлюка, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/