Головна

Свято Миколая у дитячій лікарні

21 грудня 2010 р. у першу міську дитячу клінічну лікарню завітав святий Миколай, щоб привітати маленьких пацієнтів зі наступаючими Різдвяними святами та побажати їм швидкого одужання. Маленьке театралізоване дійство розгорнулося на четвертому поверсі у дитячому кутку біля каплички св. Агапіта Печерського. Святий разом із своїми помічниками – двома ангелятками, україночкою та християнською молоддю з Аскольдової могили співали колядки, розказували вірші та роздавали подарунки всім присутнім.

Найбільше розчулив присутніх віршик для Св. Миколая хлопчика Андрійка. Малюк з дитячим довір’ям сміливо декламував, пригадуючи дорослим, що значить вірити у чудо! А до тих діток як не змогли прийти у дитячий куточок Миколай завітав у палати, даруючи разом із подарунками підтримку та добре слово. Маленькі ангелятка та україночка знайомилися з дітками, брали їх за ручки і бажали швидше видужати!

Радісні усмішки дітей були найкращою подякою для організаторів свята. Це була перша поїздка молоді до дитячої лікарні і всі дуже хвилювались, але завдяки підтримці настоятеля каплиці Св. Агапіта отця Віталія Воєци, духівника  молодіжної спільноти церкви Миколая Чудотворця отець Олексія Геника  та отця Ігоря Чабана учасники свята забули, що вони знаходяться в лікарні і серце кожного наповнились миром і радістю.

Матеріал  Оксани Шеремети, фото Ярослава Павлюка, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/