Головна

Маленька подяка за велику працю

Коли ми були дітьми то завжди чекали Миколая, бо він нам приносив солодкі подарунки, коли виросли то вже знаємо, насправді для кожного з нас були наші батьки Миколаями. Але тепер кожен з нас має можливість створювати свято для інших. У цій коротенькій статті хотілось подякувати тим, хто залишився за лаштунками свята, але займались його підготовкою адже це велика  праця була підготувати фестиваль ”Аскольдів глас” і свято Миколая.

Адже часто ми думаємо, що допомогти ми можемо комусь тільки матеріально, але якщо задуматись, то найдорожчим у нашому житті є час. Як часто, щодня ми повторюємо: не маю часу,  не встигаю, і коли ми все відкладаємо і використовуємо свій час, щоб послужити ближньому своєму  ось, що є свідченням того, те, слово Боже в нас проростає і дає плоди.

Дякую всім за Вашу працю хто будь-який  спосіб прилучився до створення свята.

Ярослав Павлюк, «Оранта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/