Головна

Свято Іллі у Карпатах

Радуйся, Пророче Іллє. славний. Линуло над горами Карпатами у монастирі отців студитів в Яремче. Нічні чування наповнені молитвою і похід зі свічками об'єднав сотні прочан у зоряній Карпатській ночі. Сам празник розпочався Архієрейською Божественною Літургією, яку відправили правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Микола Симкайло і високо преосвященний владика Ігор Возняк, Архієпископ Львівський, який виголосив проповідь.

Настоятель монастиря св. Іллі єрм. Ілля Мамчак подякував Владикам, священикам, яких було більше 20, всім вірним, яких було до тисячі за спільну молитву. Чудовий чоловічий хор у вишиванках заспівав всім Мноґая літа. О преславний Іллє, Пророче Божий, прийми наші моління і захисти від всяких напастей, бід, скорбот і вічного осудження, визволитись нам допоможи і Господа ублагай спасіння нам у віці цім і здобути Царство небесне. Діти Аскольда в цей день мали чудову екскурсію в Яремче, на скали Довбуша і волєрне господарство утримання оленів, кабанів. Богу подяка за щасливий день відпочинку.
Діти Аскольда для «Оранти»

 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/