Головна

Рух за життя

30 травня з нагоди  дня захисту дітей, у храмі Миколи Доброго відбулась презентація Руху за Життя. Життя – це дар нам його подаровано і за нього ми можемо тільки подякувати і прийняти, часто ми цього не розуміємо, тому це стало причиною появи абортів та евтаназії. Саме тому основним завданням руху за життя є  право на життя, право бути народженим і вмерти природною смертю.

Почався захід із молебню до Богородиці в наміренні за дар життя. Після молебню із вступним словом про важливість  цього руху виступили о.Василь Чудійович, о.Віталій Воєца (комісія охорони здоров’я), о.Контянтин (душпастирство вагітних) та п. Геня Самборська, голова Всеукраїнського фонду «За гідність людини».

Після вступного слова молодь розповіла про історію створення руху та показала виставу "Хлопчик без імені" (за однойменним поповіданням Романа Березіцького).  У виставі молодь намагалась показати переживання дитини, яка ненародилась та матері, які за незрозумілих для матері обставин зустрічаються. Після вистави молодь показала фільм у якому розповідалось про кожен із етапів розвитку дитини матері із моменту зачаття. Та на цьому презентація незакінчилась о.Василь подякувавши  всім хто взяв участь у цій презентації,  запросив до солодкої гостини для більш неформального спілкування.

Презентація руху у київській архієпархії це був перший крок, який мав на меті проінформувати та залучити до активної діяльності небайдужих людей з виступів присутні зрозуміли, що потреба у такому русі є і потрібно активно долучатись адже: ,, Усе, що ви зробили одному з найменших братів Моїх цих, - те Мені ви зробили" (Матв. 25,40).

Матеріал та фото Ярослава Павлюка «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/