Головна

Новини Пенітенціарного душпастирства УГКЦ.

Великодній час  завжди багатий на події у царині душпастирства у тюрмах. В усіх пенітенціарних установах пройшла традиційна акція милосердя для в’язнів «Великодні кошик». Проте найважливішою стала радісна подія в одній з жіночих колоній.

Як було повідомлено раніше, Товариство «Art and prison» назвало імена двох з України серед  фіналістів  Міжнародного конкурсу образотворчого і прикладного мистецтва в’язнів  «Очима інших», що проходив у Берліні. Це Діана Камлюк, яка посіла друге призове місце за твір «Опійна Прірва» та Сергій Гура, що отримав звання фіналіста з його скульптурним твором «Козацькому роду нема переводу».

З метою нагородження призерки конкурсу побував в Україні  диякон Пітер Ехтермаєр, голова європейської філії ICCPPC (Міжнародної католицької комісії душпастирства в тюрмах), чільний представник  Товариства «Art and prison» (Мистецтво і в’язниця). Волонтери Пенітенціарного душпастирства УГКЦ Галина та Ярина Даценки, Юрій Онишкевич, с. Вероніка (Кішко), НСМБФ, разом з гостем із Німеччини відвідали Уманську жіночу виправну колонію № 129. У клубному приміщенні колонії Діані Камлюк було вручено два дипломи-визнання: від мистецької фундації «Art and prison» та від Блаженнішого Любомира Гузара, під патронатом якого було звершено відбір робіт на національному рівні. Після церемонії вручення відбулося моління Акафісту до Христа-Спасителя. Диякон Костянтин Пантелей привітав також учасницю мистецьких конкурсів у Відні та Берліні Катерину Нечай, вишивки якої увійшли у фінал в Україні. Від імені душпастирської служби УГКЦ прозвучали також щирі подяки працівникам установи Анастасії Уштюк та Ользі Ґудзенко за організаційну підтримку в часі організації конкурсів.

При такій святковій нагоді було передано в установу гуманітарний вантаж від громади Св. Миколая на Аскольдовій Могилі. Посилки з речами першої необхідності були зібрані на пожертви парафіян й упаковані п-і Мартою Бліхар, яка через листування добре знає індивідуальні потреби кожної дописувачки з колонії. Постійну дбайливість про долю засуджених жінок проявляє мітрофорний протопресвітер о. Ігор Онишкевич, з ініціативи якого вже 19-й рік діє служба допомоги ув’язненим жінкам.

Департамент інформації УГКЦ

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/