Головна

Венедикт Алексійчук

Важливо наголосити, що все Господь нам дає, щоб ми служили іншим. Він усе дає мені це з якоюсь метою. Тому так важливо питати себе, для чого Господь послав мені те чи інше. Кожен із нас має якусь місію і є важливий для Бога. Важливо любити тих людей, яких Бог поставив на моїй життєвій дорозі.

Завжди доречно запитувати себе, як я можу послужити тим, хто на моїй життєвій дорозі. Завжди можемо щонайменше виділити час і увагу.  Важливо бути свідомим своє місії саме у цей історичний час. А скільки у світі є нещастя й убогости, самотности й смутку, болю й страждання!

 

 

Ми чекаємо якихось особливих обставин, де могли б послужити. Кожна мить — це та, де Бог хоче, щоб ми служили. Будьмо багатими на всяке добре діло, відкриймо свої очі широко і погляньмо, скільки різних потреб навколо нас.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/