Головна

Владика Іриней Білик в Німеччині відвідав німецького адвоката українського політв'язня Івана Дем'янюка

Владика Іриней Білик в німецькому місті Дюссельдорф разом із супровджуючим його благодійником п,Богданом Зарицьким, зустрівся з п.Ульріхом Бушом, німецьким адвокатом українського політв'язня Івана Дем'янюка та автора книжки «Дем'янюк – жертовне ягня» та з його дружиною п.Вірою Костюк Буш, яка американка за походженням, однак народилася в Німеччині. Її батьки — з України, мама родом з Рогатина, батько — із Єзуполя.

Під час Другої світової війни вони опинилися в Німеччині, у 1950-х роках емігрували до США, де і замешкали неподалік Детройта. Микола Костюк був бандуристом капели бандуристів імені Тараса Шевченка. Українська громада міста Детройт присвоїла Вірі Костюк Буш звання «Українка року». 2003 року заснувала фонд «Pro Ukraine eV», не один раз приїздила з гуманітарною допомогою до Рогатина та Івано-Франківська.
«Дем'янюк – жертовне ягня» – такий заголовок має книга Ульріха Буша, останнього адвоката Івана Дем'янюка. Буш пише в ній зокрема: «Іван Дем'янюк – це людина, яка з початку ІІ світової війни і до 2011 р. була об'єктом полювання, цькування і переслідування з боку Німеччини, особа, щодо якої Німеччина у ІІ світовій війні вчинила найтяжчий злочин, ні разу не відповівши за це і не покаявшись. Німеччина значною мірою відповідальна за 40-річне хиже полювання на Джона Дем'янюка.
На милу згадку та Покров Пресвятої Богородиці Владика подарував родині Бушів чудотворну ікону Гошівської Богоордиці.

 

 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/